Kontakt

POŘADATEL:

DOC.DREAM – Spolek pro podporu dokumentárního filmu
jednatelé: Marek Hovorka, Petr Kubica, Andrea Slováková, Katarína Holubcová

--------------------------------------------------------------

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

DOC.DREAM services s. r. o.

Jana Masaryka 16
586 01 Jihlava

IČO: 05386551
DIČ: CZ05386551

KONTAKTNÍ ADRESA

Bubenská 1
170 00 Praha 7

info@ji-hlava.cz

/MFDFjihlava

--------------------------------------------------------------

Vedení festivalu:

Marek Hovorka / ředitel festivalu / fedofil@ji-hlava.cz

Katarína Holubcová / výkonná ředitelka / katarina@ji-hlava.cz

 

Festivalové projekty:

Zdeněk Blaha / vedoucí East Silver Market / www.eastsilver.net

Nina Numankadić / Doc Alliance Films Managing Director / www.DAFilms.com

Jitka Lanšperková / editorka dok.revue / www.dokrevue.cz

Šimon Bauer / ředitel CDF / www.c-d-f.cz

Tereza Swadoschová / vedoucí DOC.STREAM, mezinárodní vztahy / www.doc-stream.cz / tereza@ji-hlava.cz / +420 773 339 881

 

Program:

  • Programová rada: Marek HovorkaPetr KubicaAndrea Slováková

Andrea Slováková / dramaturgyně experimentálních dokumentů / andreas@ji-hlava.cz

David Čeněk, Milan Kruml a další / dramaturgové vybraných programových sekcí

Petr Lukeš / vedoucí programového oddělení / program@ji-hlava.cz / +420 775 864 897

Viktor Koreň / přihlášky filmů, doprava filmových kopií / shipping@ji-hlava.cz / +420 775 864 828

Marie Lebedová / programová koordinátorka / programme@ji-hlava.cz / +420 778 058 277

Barbora Černá / koordinátorka masterclasses, dílen a debat / barbora@ji-hlava.cz / +420 728 890 619

Gabriela Knýblová / koordinace a shipping českých filmů / gabriela@ji-hlava.cz / +420 725 931 611

Blažena Stránská / editorka katalogu / katalog@ji-hlava.cz / +420 724 703 259

Veronika Hanáková / asistentka editorky katalogu / veronika.hanakova@ji-hlava.cz / +420 774 567 952

Aleš Matějka / stážista / ales@ji-hlava.cz

 

Distribuční projekt Česká radost v českých kinech:

Tereza Swadoschová / koordinátorka / distribuce@ji-hlava.cz / +420 773 339 881

 

Industry program:

Jarmila Outratová / vedoucí industry oddělení / jarmila@ji-hlava.cz / +420 775 864 981

René Kubášek / mezinárodní komunikace / rene@ji-hlava.cz / +420 778 058 273

Filip Remunda / kurátor Inspiračního fóra

Andrea Slováková / kurátorka Konference Fascinace / andreas@ji-hlava.cz

Veronika Kovářová / produkce industry office / veronika@ji-hlava.cz / +420 607 218 808

Kristina Škodová / industry produkce / kristina@ji-hlava.cz / +420 737 163 640

Patricia Drati Rønde / industry matchmaker / patricia@ji-hlava.cz

Adéla Boháčová / asistentka industry matchmakera / matchmaking@ji-hlava.cz

Adéla Matochová / stážistka / adela@ji-hlava.cz

 

Doprovodný program:

Pavel Klusák / dramaturg hudebního programu

Michael Jiřinec / produkce doprovodných akcí / doprogram@ji-hlava.cz  / +420 737 655 227

Marie Špičáková / asistentka produkce doprovodných akcí / marie@ji-hlava.cz / +420 777 837 559

Jakub Bezděk / asistent produkce doprovodných akcí / jakub@ji-hlava.cz / +420 725 234 616

Ester Grohová / asistentka produkce doprovodných akcí / ester@ji-hlava.cz / +420 775 264 612

 

Mediální komunikace:

Veronika Bröcknerová / vedoucí mediální komunikace / media@ji-hlava.cz / +420 774 101 652

Zuzana Kopáčová / mediální komunikace / zuzana@ji-hlava.cz / +420 607 985 380

René Kubášek / mezinárodní komunikace / rene@ji-hlava.cz / +420 778 058 273

Kateřina Bernardyová / koordinátorka marketingu / marketing@ji-hlava.cz / +420 602 569 119

Petr Knepr / sociální sítě / webeditor@ji-hlava.cz  / +420 731 132 916

Jitka Lanšperková / festivalový deník / jitka@ji-hlava.cz

Kateřina Fišarová / redaktorka festivalových textů / katka@ji-hlava.cz

Karla Melichnová / asistentka PR / karla@ji-hlava.cz

Gabriela Gálová / press service / pressservice@ji-hlava.cz / +420 605 919 769

Štefan Berec, Antonín Matějovský, Jan Hromádko, David Kumermann / fotografové festivalu

Sarah Sophia Huikari / koordinátorka fotografů / sarah@ji-hlava.cz / +420 605 858 045

Viktor Heumann / překladatel

Natálie Neudačina / stážistka / natalie@ji-hlava.cz

Jiří Holba / stážista / jiri@ji-hlava.cz

 

Produkce:

Jana Rumpíková / vedoucí produkce / produkce@ji-hlava.cz / +420 737 378 115

Vojtěch Prchal / produkce / vojta@ji-hlava.cz / +420 778 058 278

Petr Štěrba / produkce / petr.sterba@ji-hlava.cz / +420 721 475 273

Eva Skálová / vedoucí technické produkce / technika@ji-hlava.cz / +420 723 106 488

Jakub Hanuš / technická produkce / technika@ji-hlava.cz / +420 776 579 967

Agáta Hošnová / asistentka produkce / agata@ji-hlava.cz / +420 604 814 732

Karolína Nováková / produkce Inspiration Forum Lounge @Respekt Café / karolina@ji-hlava.cz / +420 774 101 447

Šimon Bauer, Martina Štruncová / produkce slavnostních ceremoniálů

Tomáš Hanzák, Tomáš Příhoda / dispečeři dopravy

Tereza Rybová / koordinátorka dobrovolníků / dobrovolnici@ji-hlava.cz / +420 778 058 275

Anežka Kořínková / stážistka

 

Akreditace a ubytování pro návštěvníky:

Natálie Škrdlová / akreditace a ubytování pro návštěvníky / akreditace@ji-hlava.cz / +420 776 207 479

 

Guest Service:

Barbora Holanová / vedoucí guest service / guestservice@ji-hlava.cz / +420 774 101 442

Adriana Bielková  / industry guest service / industry.guests@​ji-hlava.cz / +420 770 101 147

Anežka Hrušková / industry guest service / industry@ji-hlava.cz / +420 724 289 891

Michaela Žůrková / programový guest service / guests@ji-hlava.cz / +420 604 633 501

Monika Horáková / guest service pro partnery a sponzory / partneri@ji-hlava.cz / +420 776 884 725

Gabriela Gálová / press service / pressservice@ji-hlava.cz / +420 605 919 769

Eva Sýkorová / koordinátorka ubytování hostů / ubytovani@ji-hlava.cz / +420 728 419 579

Sabina Solničková / asistentka koordinátorky ubytování hostů / sabina@ji-hlava.cz / +420 721 786 044

Daniela Hanusová / stážistka / daniela@ji-hlava.cz

Serena Suh / stážistka

 

Partneři, sponzoři & finanční oddělení:

Iveta Černá / strategická partnerství / iveta@ji-hlava.cz / +420 605 229 191

Aranka Válová / účetní / ucetni@ji-hlava.cz / +420 606 240 535

Tereza Šemberová / office managerka / office@ji-hlava.cz / +420 774 101 656

 

Výtvarná koncepce:

Juraj Horváth - Punk deco / výtvarná podoba festivalu

Pavel Novák, Jakub Spurný, Elmar Tausinger / grafický design

Josef Čančík, Vít Šimek / architektonická podoba festivalu

 

Web / IT / databáze:

Abuco ICT / vedoucí IT / it@ji-hlava.cz

Petr Knepr / redaktor webových stránek / webeditor@ji-hlava.cz  / +420 731 132 916

Juraj Machálek / stážista / juraj@ji-hlava.cz