Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací
ji-hlava dok cdf
profilčeštinaenglish

22. Mezinárodní festival dokumentárních filmů

ji-hlava dok cdf

Kontakt

POŘADATEL:

DOC.DREAM services s. r. o. / DOC.DREAM – Spolek pro podporu dokumentárního filmu
jednatelé: Marek Hovorka, Petr Kubica, Andrea Slováková, Katarína Holubcová

Vedení festivalu:

Marek Hovorka / ředitel festivalu / fedofil@ji-hlava.cz
Katarína Holubcová / výkonná ředitelka / katarina@ji-hlava.cz

Festivalové projekty:

Zdeněk Blaha / vedoucí East Silver Market / www.eastsilver.net
Nina Numankadić / Doc Alliance Films Managing Director / www.DAFilms.com
Jitka Lanšperková / editorka dok.revue / www.dokrevue.cz / dokrevue@dokrevue.cz
Šimon Bauer / ředitel CDF / www.c-d-f.cz / simon@c-d-f.cz
Tereza Swadoschová / vedoucí DOC.STREAM, mezinárodní vztahy / www.doc-stream.cz / tereza@ji-hlava.cz / +420 773 339 881

Program:

Programová rada: Marek HovorkaPetr KubicaAndrea Slováková

Andrea Slováková / dramaturgyně experimentálních dokumentů / andreas@ji-hlava.cz
David Čeněk, Milan Kruml a další / dramaturgové vybraných programových sekcí
Viktor Koreň / vedoucí programového oddělení / program@ji-hlava.cz / +420 775 864 897
Marie Lebedová / přihlášky filmů, doprava filmových kopií / shipping@ji-hlava.cz / +420 775 864 828
Veronika Hanáková / programová koordinátorka / programme@ji-hlava.cz​ / +420 774 567 952
Šimon Pohořelý / koordinátor českého programu / ceskyprogram@ji-hlava.cz / +420 777 632 648
David Dittrich / koordinátor masterclasses, dílen a diskusí / david@ji-hlava.cz
Matěj Metelec / editor katalogu / katalog@ji-hlava.cz / +420 720 597 525
Juraj Machálek / asistent editora katalogu / juraj@ji-hlava.cz
Hana Šormová / stážistka / hana@ji-hlava.cz​
Karolína Hrichová / stážistka / karolina.hrichova@ji-hlava.cz

Distribuční projekt Česká radost v českých kinech:

Tereza Swadoschová / koordinátorka / distribuce@ji-hlava.cz / +420 773 339 881
Karolína Nováková / asistentka koordinátorky / karolina@ji-hlava.cz / +420 774 101 447
Barbora Venclová / stážistka / ceskaradost@ji-hlava.cz

Ji.hlava industry program:

Jarmila Outratová / vedoucí industry oddělení / jarmila@ji-hlava.cz / +420 775 864 981
René Kubášek / mezinárodní komunikace / rene@ji-hlava.cz / +420 778 058 273
Filip Remunda / kurátor Inspiračního fóra
Andrea Slováková / kurátorka Konference Fascinace / andreas@ji-hlava.cz
Veronika Kovářová / produkce industry office / veronika@ji-hlava.cz / +420 607 218 808
Michaela Weingartová / industry produkce / michaela@ji-hlava.cz​ / +420 ‭732 866 551‬
Patricia Drati Rønde / industry matchmaker / patricia@ji-hlava.cz​
Eva Jašková / asistentka industry macthmakera / matchmaking@ji-hlava.cz
Anna Ondrejková / stážistka / anna@ji-hlava.cz

Inspirační fórum:

Tereza Swadoschová / vedoucí Inspiračního fóra / tereza@ji-hlava.cz / +420 773 339 881
Kateřina Steel Kusáková / koordinátorka a produkce IF / inspirationforum@ji-hlava.cz / +420 731 132 915

Offscreen program:

Pavel Klusák / dramaturg hudebního programu
Andrea Slováková / dramaturgyně VR Zone a Game Zone / andreas@ji-hlava.cz
Iveta Černá / koncepce offscreen programu, festivalové ozvěny / iveta@ji-hlava.cz / +420 605 229 191
Lucia Dubačová / produkce offscreen akcí / doprogram@ji-hlava.cz / +420 775 864 982
Ester Grohová / stážistka / ester@ji-hlava.cz
Radka Zavoralová / stážistka / radka@ji-hlava.cz

Mediální komunikace:

Veronika Bröcknerová / vedoucí PR oddělení / media@ji-hlava.cz / +420 774 101 652
Zuzana Kopáčová / mediální komunikace / zuzana@ji-hlava.cz / +420 607 985 380
René Kubášek / mezinárodní komunikace / rene@ji-hlava.cz / +420 778 058 273
Gabriela Gálová / press service / pressservice@ji-hlava.cz / +420 605 919 769
Ellyn Černochová / asistentka PR oddělení / ellyn@ji-hlava.cz / +420 775 321 895
Petr Knepr / web, mobilní aplikace, sociální sítě / webeditor@ji-hlava.cz  / +420 731 132 916
Juraj Machálek / asistent webeditora / juraj@ji-hlava.cz / +420 608 645 589
Kristýna Čtvrtlíková / stážistka / kristyna@ji-hlava.cz
Josef Dvořák / stážista / josef@ji-hlava.cz
Štefan Berec, Gabriela Knýblová, Jan HromádkoDavid Kumermann / fotografové festivalu
Taťána Špaček / koordinátorka fotografů
Viktor Heumann / překladatel

Produkce:

Jana Rumpíková / vedoucí produkce / produkce@ji-hlava.cz / +420 737 378 115
Petr Štěrba / produkce / petr.sterba@ji-hlava.cz / +420 721 475 273
Anežka Kořínková / asistentka produkce / anezka@ji-hlava.cz / +420 732 556 209
Kateřina Steel Kusáková / produkce Inspiračního fóra / inspirationforum@ji-hlava.cz​ / +420 731 132 915
Kateřina Bubeníčková, Jakub Hanuš / technická produkce / technika@ji-hlava.cz
Tereza Rybová / koordinátorka dobrovolníků / dobrovolnici@ji-hlava.cz / +420 604 788 881
Šimon Bauer, Martina Štruncová / produkce slavnostních ceremoniálů
Tomáš Příhoda / dispečer dopravy / doprava@ji-hlava.cz / +420 720 766 002
Ondřej Lukeš / stážista / ondrej@ji-hlava.cz
Karolína Nováková / stážistka / karolina@ji-hlava.cz

Akreditace a ubytování pro návštěvníky:

Natálie Škrdlová / akreditace a ubytování pro návštěvníky / akreditace@ji-hlava.cz / +420 776 207 479

Guest Service:

Barbora Hodonická / vedoucí guest service / guestservice@ji-hlava.cz / +420 774 101 442
Adriana Bielková / industry guest service / industry.guests@ji-hlava.cz / +420 770 101 147
Anežka Hrušková / industry guest service / industry@ji-hlava.cz / +420 724 289  891
Sabina Solničková / guest service pro programové hosty / guests@ji-hlava.cz / +420 721 786 044
Monika Horáková / guest service pro partnery / partneri@ji-hlava.cz / +420 776 884 725
Gabriela Gálová / guest service pro novináře / pressservice@ji-hlava.cz / +420 605 919 769
Eva Sýkorová / koordinátorka ubytování hostů / ubytovani@ji-hlava.cz / +420 725 912 692
Sylvie Vojtová / asistentka koordinátorky ubytování / sylvie@ji-hlava.cz
Beata Mrazíková / stážistka / beata@ji-hlava.cz
Radka Filipská / stážistka / radka.filipska@ji-hlava.cz

Partneři, sponzoři & finanční oddělení:

Iveta Černá / strategická partnerství / iveta@ji-hlava.cz / +420 605 229 191
Veronika Bröcknerová / partnerství a spolupráce / +420 774 101 652
Martina Pospíšilová / koordinátorka festivalových partnerství / spoluprace@ji-hlava.cz / +420 737 063 256
Natálie Bilová / koordinátorka marketingu / marketing@ji-hlava.cz​ / +420 774 101 677
Lucie Tůmová / ekonomka / ucetni@ji-hlava.cz / +420 777 293 337
Tereza Šemberová / granty a finanční administrace / office@ji-hlava.cz / +420 774 101 656
Šárka Slezáková / vedoucí kanceláře / sarka@ji-hlava.cz / +420 777 200 822

Výtvarná koncepce:

Juraj Horváth - Punk deco / výtvarná podoba festivalu
Markéta Kudláčová, Petr Mazoch, Petr Macháček, Pavel Novák / grafický design
Josef Čančík, Vít Šimek / architektonická podoba festivalu
Jiří Mašek / scénografie mezipatra DKO

Web / IT / databáze:

Abuco ICT / IT podpora / it@ji-hlava.cz
Petr Knepr / redaktor webových stránek / webeditor@ji-hlava.cz  / +420 731 132 916

Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Evropská unie
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt
UPP
Current time