Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

23. Mezinárodní festival dokumentárních filmů

ji-hlava dok cdf

Časový program | Filmy


←→
Zobrazit/skrýt kina
  •  
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 00:00
  • 1:00
Kino DKO I
↑↓
Cestou domů + Combat Obscura
přidat do osobního programuCestou domů + Combat Obscura
čas: 10:00:00 - 11:35:00
Combat Obscura - detail filmu
Cestou domů - detail filmuX
Přímý přenos z městského divadla v Bazileji
přidat do osobního programuPřímý přenos z městského divadla v Bazileji
čas: 12:30:00 - 13:53:00
detail filmuX
Feral
přidat do osobního programuFeral
čas: 14:30:00 - 15:42:00
detail filmuX
Attention Economy: 39 minut po zvolení prezidenta + Sóla pro poslance a senátory + Iluze
přidat do osobního programuAttention Economy: 39 minut po zvolení prezidenta + Sóla pro poslance a senátory + Iluze
čas: 17:00:00 - 18:42:00
Sóla pro poslance a senátory - detail filmu
Attention Economy: 39 minut po zvolení prezidenta - detail filmu
Iluze - detail filmuX
DOBRÁ SMRT
přidat do osobního programuDOBRÁ SMRT
čas: 20:00:00 - 21:23:00
detail filmuX
Příběh zimní zahrady
přidat do osobního programuPříběh zimní zahrady
čas: 22:30:00 - 23:45:00
detail filmuX
Kino DKO II
↑↓
Dobře udržované tajemství + Slunce zapadá na východě
přidat do osobního programuDobře udržované tajemství + Slunce zapadá na východě
čas: 10:00:00 - 11:48:00
Dobře udržované tajemství - detail filmu
Slunce zapadá na východě - detail filmuX
Uzamčený svět
přidat do osobního programuUzamčený svět
čas: 13:00:00 - 16:40:00
detail filmuX
Reality TV - blok 3
přidat do osobního programuReality TV - blok 3
čas: 17:30:00 - 19:23:00
Dovolená v éře páry - detail filmu
Utajený šéf - detail filmuX
Jako potrat, poprvé
přidat do osobního programuJako potrat, poprvé
čas: 20:30:00 - 22:12:00
detail filmuX
Aquarela
přidat do osobního programuAquarela
čas: 23:00:00 - 00:29:00
detail filmuX
Kino Dukla – Reform
↑↓
Fascinations - blok 1 Stopové prvky
přidat do osobního programuFascinations - blok 1 Stopové prvky
čas: 12:00:00 - 13:07:00
Vznášení - detail filmu
Tekutá krajina - detail filmu
#57 - detail filmu
Pohyblivé písky - detail filmu
3 koňské sny - detail filmu
Radost z toulání, iterace 1 - detail filmu
Morfologie snu - detail filmu
Forma - detail filmuX
Cizinec hledá byt: Francie
přidat do osobního programuCizinec hledá byt: Francie
čas: 17:30:00 - 18:40:00
detail filmuX
Jiná Evropa
přidat do osobního programuJiná Evropa
čas: 20:30:00 - 21:23:00
detail filmuX
Fascinace - blok 3
přidat do osobního programuFascinace - blok 3
čas: 09:30:00 - 10:40:00
Kam směřujeme - detail filmu
nejvíc - detail filmu
Dušanbe - detail filmu
Agenti útěku - detail filmu
Vůle - detail filmu
Rozmluvy Měsíců - detail filmu
Vosk a peří - detail filmu
Postel a ulice - detail filmuX
Konec světla
přidat do osobního programuKonec světla
čas: 22:30:00 - 23:32:00
detail filmuX
Susanna Baranzhieva: Pocta Rastorguevovi
přidat do osobního programuSusanna Baranzhieva: Pocta Rastorguevovi
čas: 15:00:00 - 17:00:00
detail filmuX
Kino Dukla – Edison
↑↓
Konference Fascinace - blok 1
přidat do osobního programuKonference Fascinace - blok 1
čas: 15:30:00 - 16:51:00
Deset minut před letem Ikarovým - detail filmu
Baltská vlna - detail filmu
Moje Riga - detail filmu
Jediná cesta - detail filmu
Čas - detail filmu
Tallinnská mozaika - detail filmuX
Konference Fascinace - blok 2
přidat do osobního programuKonference Fascinace - blok 2
čas: 20:30:00 - 21:56:00
Otevři dveře všem, kdo přicházejí - detail filmu
Idyla v Kirtimai - detail filmu
Ahoj, Moskvo! - detail filmu
K pramenu - detail filmu
Rodná vesnice - detail filmu
Nekonečný den - detail filmuX
Nastanou další jara + TIMEBOX
přidat do osobního programuNastanou další jara + TIMEBOX
čas: 12:30:00 - 14:01:00
TIMEBOX - detail filmu
Nastanou další jara - detail filmuX
Prosté
přidat do osobního programuProsté
čas: 23:00:00 - 00:23:00
detail filmuX
Portrét domácích + Pampa Del Istmo
přidat do osobního programuPortrét domácích + Pampa Del Istmo
čas: 10:00:00 - 11:31:00
Pampa del Istmo - detail filmu
Portrét domácích - detail filmuX
Diorama + Očima cizince
přidat do osobního programuDiorama + Očima cizince
čas: 18:00:00 - 19:26:00
Diorama - detail filmu
Očima cizince - detail filmuX
Kino Dělnický dům
↑↓
Mlčení těch druhých
přidat do osobního programuMlčení těch druhých
čas: 09:30:00 - 11:06:00
detail filmuX
Alt-Right: Doba vzteku
přidat do osobního programuAlt-Right: Doba vzteku
čas: 15:00:00 - 16:45:00
detail filmuX
Stezka krve
přidat do osobního programuStezka krve
čas: 17:30:00 - 19:02:00
detail filmuX
Pořád natáčet
přidat do osobního programuPořád natáčet
čas: 23:00:00 - 01:08:00
detail filmuX
Waldheimův valčík + Generál dvakrát popravený + vyhlášení vítězného filmu sekce
přidat do osobního programuWaldheimův valčík + Generál dvakrát popravený + vyhlášení vítězného filmu sekce
čas: 20:30:00 - 22:13:00
Waldheimův valčík - detail filmu
Generál dvakrát popravený - detail filmuX
Výběrová zbraň
přidat do osobního programuVýběrová zbraň
čas: 12:00:00 - 13:29:00
detail filmuX
DIOD
↑↓
De Sancto Ambrosio + NU
přidat do osobního programuDe Sancto Ambrosio + NU
čas: 13:00:00 - 14:44:00
NU - detail filmu
De Sancto Ambrosio - detail filmuX
Zrazené náměstí + Věci, které se neříkají
přidat do osobního programuZrazené náměstí + Věci, které se neříkají
čas: 16:00:00 - 17:37:00
Zrazené náměstí - detail filmu
Věci, které se neříkají - detail filmuX
Libanon: Mezi popelem a růžemi - blok 1
přidat do osobního programuLibanon: Mezi popelem a růžemi - blok 1
čas: 23:00:00 - 00:40:00
Roucho - detail filmu
Goyovo zmizení - detail filmu
Léto 2006 - detail filmuX
Plni očekávání + The Holiday Inn-side
přidat do osobního programuPlni očekávání + The Holiday Inn-side
čas: 10:00:00 - 11:37:00
The Holiday Inn-Side - detail filmu
Plni očekávání - detail filmuX
Projekce vítezných filmů ceny Silver Eye
přidat do osobního programuScreening of Silver Eyey Awards Winners
čas: 21:00:00 - 22:00:00
detail filmuX
Horácké divadlo – Velká scéna
↑↓
Vratislav Effenberger aneb Lov na černého žraloka
přidat do osobního programuVratislav Effenberger aneb Lov na černého žraloka
čas: 15:00:00 - 16:24:00
detail filmuX
Vitalij Manskij: Portrét Ruska
přidat do osobního programuVitalij Manskij: Portrét Ruska
čas: 17:30:00 - 19:00:00
detail filmuX
Pasažéři
přidat do osobního programuPasažéři
čas: 10:00:00 - 11:18:00
detail filmuX
Bůh bez domu, dům bez Boha + Kibera: Příbeh slumu
přidat do osobního programuBůh bez domu, dům bez Boha + Kibera: Příbeh slumu
čas: 20:00:00 - 21:38:00
Kibera: Příběh slumu - detail filmu
Bůh bez domu, dům bez Boha - detail filmuX
Vidíš Praha + Central Bus Station
přidat do osobního programuVidíš Praha + Central Bus Station
čas: 22:30:00 - 23:54:00
Central Bus Station - detail filmu
Vidíš, Praha - detail filmuX
Direct Vérité - blok 3 Kanada
přidat do osobního programuDirect Vérité - blok 3 Kanada
čas: 12:30:00 - 14:15:00
Pro příští pokolení - detail filmuX
Horácké divadlo – Malá scéna
↑↓
Češi zachraňují
přidat do osobního programuČeši zachraňují
čas: 10:00:00 - 10:52:00
Češi zachraňují... mořské želvy na Borneu - detail filmu
Češi zachraňují... antilopy v Senegalu - detail filmuX
Lidové milice
přidat do osobního programuLidové milice
čas: 12:00:00 - 12:52:00
detail filmuX
Poslední naděje Věry Bílé
přidat do osobního programuPoslední naděje Věry Bílé
čas: 14:00:00 - 14:52:00
detail filmuX
Klackovitý architekt Martin Rajniš
přidat do osobního programuKlackovitý architekt Martin Rajniš
čas: 16:00:00 - 16:52:00
detail filmuX
Narozena 1918
přidat do osobního programuNarozena 1918
čas: 18:00:00 - 18:52:00
detail filmuX
Archa světel a stínů
přidat do osobního programuArcha světel a stínů
čas: 20:00:00 - 21:30:00
detail filmuX
nahoru
Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Evropská unie
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt
UPP
Current time