Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

23. Mezinárodní festival dokumentárních filmů

ji-hlava dok cdf

Časový program | Filmy


←→
Zobrazit/skrýt kina
  •  
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 00:00
  • 1:00
Kino DKO I
↑↓
de fac-to + Poslední autoportrét
přidat do osobního programude fac-to + Poslední autoportrét
čas: 13:30:00 - 15:14:00
de fac-to - detail filmu
Poslední autoportrét - detail filmuX
Central Bus Station
přidat do osobního programuCentral Bus Station
čas: 17:00:00 - 18:15:00
detail filmuX
Vratislav Effenberger aneb Lov na černého žraloka
přidat do osobního programuVratislav Effenberger aneb Lov na černého žraloka
čas: 19:30:00 - 20:54:00
detail filmuX
Kluk z války
přidat do osobního programuKluk z války
čas: 22:00:00 - 23:19:00
detail filmuX
Direct Vérité - blok 4 Kanada
přidat do osobního programuDirect Vérité - blok 4 Kanada
čas: 10:00:00 - 12:07:00
Zářící zvíře - detail filmuX
Kino DKO II
↑↓
Můj neznámý vojín
přidat do osobního programuMůj neznámý vojín
čas: 12:00:00 - 13:19:00
detail filmuX
Pasažéři
přidat do osobního programuPasažéři
čas: 14:30:00 - 15:48:00
detail filmuX
Reality TV - blok 2
přidat do osobního programuReality TV - blok 2
čas: 17:30:00 - 19:38:00
Pandemie - detail filmu
Vlogglebox - detail filmuX
Western, rodina a komunismus
přidat do osobního programuWestern, rodina a komunismus
čas: 20:30:00 - 21:53:00
detail filmuX
Kibera: Příběh slumu
přidat do osobního programuKibera: Příběh slumu
čas: 23:00:00 - 00:26:00
detail filmuX
Zdvojené já + Maminko, odpusť mi
přidat do osobního programuZdvojené já + Maminko, odpusť mi
čas: 09:30:00 - 11:07:00
Maminko, odpusť mi - detail filmu
Zdvojené já - detail filmuX
Kino Dukla – Reform
↑↓
Albertine Gone, Backstage Action
přidat do osobního programuAlbertine Gone, Backstage Action
čas: 10:00:00 - 11:35:00
Vypusťte figuranty - detail filmu
Zmizelá Albertina - detail filmuX
Cizinec hledá byt: Švýcarsko
přidat do osobního programuCizinec hledá byt: Švýcarsko
čas: 15:30:00 - 16:15:00
detail filmuX
Moje babička z Marsu
přidat do osobního programuMoje babička z Marsu
čas: 20:00:00 - 21:23:00
detail filmuX
Okna + Jeden den v Selimpaše
přidat do osobního programuOkna + Jeden den v Selimpaše
čas: 22:30:00 - 23:55:00
Jeden den v Selimpaše - detail filmu
Okna - detail filmuX
Fascinace - blok 2
přidat do osobního programuFascinace - blok 2
čas: 13:00:00 - 14:03:00
La Mesa - detail filmu
Míchání a stínění - detail filmu
Uvnitř - detail filmu
JEAN LUC NANCY - detail filmu
Hudební krajina - detail filmu
Obraz, který plive, oko, které shrnuje - detail filmu
Exhumace - detail filmuX
Jezdci na koních + Máme svoji krizi
přidat do osobního programuJezdci na koních + Máme svoji krizi
čas: 18:00:00 - 19:25:00
Jezdci na koních - detail filmu
Máme svoji krizi - detail filmuX
Kino Dukla – Edison
↑↓
Report
přidat do osobního programuReport
čas: 11:30:00 - 23:10:00
detail filmuX
Podivný showbyznys: Normalizace, pop a propaganda v ČSSR 1969–1979
přidat do osobního programuPodivný showbyznys: Normalizace, pop a propaganda v ČSSR 1969–1979
čas: 09:30:00 - 10:50:00
detail filmuX
Kino Dělnický dům
↑↓
Bazinův film
přidat do osobního programuBazinův film
čas: 09:30:00 - 10:40:00
detail filmuX
Pravda o vraždících robotech
přidat do osobního programuPravda o vraždících robotech
čas: 11:30:00 - 12:52:00
detail filmuX
Blízko i jinde
přidat do osobního programuBlízko i jinde
čas: 14:00:00 - 15:24:00
detail filmuX
Badiou
přidat do osobního programuBadiou
čas: 18:30:00 - 19:51:00
detail filmuX
Všechny slzy + Téměř nic
přidat do osobního programuVšechny slzy + Téměř nic
čas: 23:00:00 - 00:47:00
Všechny slzy - detail filmu
Téměř nic - detail filmuX
Toulky vidoucího
přidat do osobního programuToulky vidoucího
čas: 16:30:00 - 17:42:00
detail filmuX
Říše dokonalosti + Svědectví o poznání - vyhlášení vítězného filmu
přidat do osobního programuŘíše dokonalosti + Svědectví o poznání - vyhlášení vítězného filmu
čas: 20:00:00 - 21:35:00
Říše dokonalosti - detail filmuX
DIOD
↑↓
Albâtre + Karusel
přidat do osobního programuAlbâtre + Karusel
čas: 14:00:00 - 15:16:00
Karusel - detail filmu
Albâtre - detail filmuX
Gustav Deutsch: Domácí video dnes
přidat do osobního programuGustav Deutsch: Domácí video dnes
čas: 16:30:00 - 18:30:00
detail filmuX
Mrtvý národ
přidat do osobního programuMrtvý národ
čas: 22:00:00 - 23:23:00
detail filmuX
Král slunce
přidat do osobního programuKrál slunce
čas: 00:00:00 - 01:01:00
detail filmuX
Horácké divadlo – Velká scéna
↑↓
Máme na víc
přidat do osobního programuMáme na víc
čas: 15:00:00 - 16:14:00
detail filmuX
Hovory s TGM
přidat do osobního programuHovory s TGM
čas: 17:30:00 - 18:50:00
detail filmuX
Svědkové Putinovi
přidat do osobního programuSvědkové Putinovi
čas: 21:00:00 - 22:42:00
detail filmuX
Dokud nás porno nerozdělí
přidat do osobního programuDokud nás porno nerozdělí
čas: 23:30:00 - 01:00:00
detail filmuX
Fascinace - blok 4
přidat do osobního programuFascinace - blok 4
čas: 10:00:00 - 11:14:00
Mimoplanetární vyhodnocení III: Entropie: 25800 - detail filmu
Skrytost Rozjímání - detail filmu
Na hranici - detail filmu
Sluneční kvartet, část první: Sluneční kámen - detail filmu
Lvovská intervize - detail filmu
Světlo / zlato, Hawick, květen 2018 - detail filmu
Fuga výživy - detail filmu
Pole nekonečna - detail filmuX
Fascinace: Exprmntl.cz - blok 2
přidat do osobního programuFascinace: Exprmntl.cz - blok 2
čas: 12:30:00 - 13:51:00
Extrakce - detail filmu
Počasí času - detail filmu
Démon slatě - detail filmu
nevím, kaluže - detail filmu
The conglomerate eternity - detail filmu
Pod černým sluncem - detail filmu
Nezobrazeno - detail filmu
Sekvence - detail filmu
Anomálie - detail filmuX
Horácké divadlo – Malá scéna
↑↓
Cyklus Nedej se Blok II.
přidat do osobního programuCyklus Nedej se Blok II.
čas: 10:00:00 - 10:52:00
Nedej se: Každé kolo má dvě duše - detail filmu
Nedej se: Naděje pro Arhuaky - detail filmuX
Ten Okamžik + Neptun
přidat do osobního programuTen Okamžik + Neptun
čas: 12:00:00 - 13:04:00
Neptun - detail filmu
Ten okamžik: Spolužáci mezi tanky - detail filmuX
Druhá republika
přidat do osobního programuDruhá republika
čas: 16:00:00 - 16:52:00
detail filmuX
Rodina Aloise Rašína
přidat do osobního programuRodina Aloise Rašína
čas: 14:00:00 - 14:52:00
detail filmuX
(Polo)ostrov Krym
přidat do osobního programu(Polo)ostrov Krym
čas: 18:00:00 - 18:52:00
detail filmuX
V Mosulu
přidat do osobního programuV Mosulu
čas: 20:00:00 - 21:10:00
detail filmuX
nahoru
Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Evropská unie
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt
UPP
Current time