Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací
ji-hlavadok-revuecdfEmerging producersInspirační fórum
přihlášeníčeštinaenglish

24. Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava

ji-hlavadok-revuecdfEmerging producersInspirační fórum

Pozor! Účet zde na festivalových stránkách není shodný s vaším účtem v rozhraní Visitor Page, přes který si například kupujete festivalovou akreditaci – jsou to dva různé samostatné účty na různých místech a nesouvisí spolu. Pokud si chcete zakoupit akreditaci, pokračujte, prosím, zde.

Pokud máte zakoupenou akreditaci, dorazí vám na váš mail během pondělí 26. října spolu s návodem jak se přihlásit také vaše přihlašovací údaje, které zadáte zde. Pokud si akreditaci zakoupíte až během festivalu (mezi 8.00–23.00), vaše přihlašovací údaje vám dorazí zhruba do hodiny od zakoupení.

Film poté můžete sledovat online přímo v kartě filmu v horní části. První snímky budou dostupné v úterý 27. října od 14.00, další budeme zveřejňovat postupně každý den od 27. října do 1. listopadu. Časový harmonogram nasazování filmů najdete zde.

Filmy budou dostupné pouze pro diváky přihlášené na území České republiky.

Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Creative Europe
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt