Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

24. Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava

ji-hlavadok-revuecdfEmerging producersInspirační fórum

Kontakt

POŘADATEL:

DOC.DREAM services s. r. o. / DOC.DREAM – Spolek pro podporu dokumentárního filmu
jednatelé: Marek Hovorka, Petr Kubica, Andrea Slováková, Katarína Holubcová

Vedení festivalu:

Marek Hovorka / ředitel festivalu / marek@ji-hlava.cz
Katarína Holubcová / finanční ředitelka / katarina@ji-hlava.cz
Eva Flídrová / výkonná manažerka / eva@ji-hlava.cz / +420 728 469 725

Ekologický ombudsman:

Ľuboš Slovák / ekologický ombudsman / eko@ji-hlava.cz

Festivalové projekty:

DOK.REVUE / www.dokrevue.cz
Centrum dokumentárního filmu / www.c-d-f.cz

Inspirační fórum / www.inspiracniforum.cz
Emerging Producers / www.emergingproducers.com
Česká radost v českých kinechwww.ceskaradost.cz

East Silver Market / www.eastsilver.net
Doc Alliance Films / www.DAFilms.cz

Program:

Programová rada: Marek Hovorka, Petr Kubica, Andrea Slováková

Petr Kubica / programový ředitel / petr.kubica@ji-hlava.cz
Andrea Slováková / dramaturgyně experimentálních dokumentů / andreas@ji-hlava.cz
David Čeněk, Milan Kruml a další / dramaturgové vybraných programových sekcí
Adriana Belešová / programová koordinátorka / program@ji-hlava.cz / +420 608 342 211
Juraj Machálek / přihlášky filmů, doprava filmových kopií / juraj@ji-hlava.cz / +420 775 864 828
Karolína Hrichová / programová koordinátorka
Jiří Pecinovský / koordinátor českého programu
David Dittrich / koordinátor masterclasses, dílen a diskusí
Matěj Metelec / editor katalogu
Eliška Soukupová, Václav Ševčík / stážisté

Ji.hlava industry program:

Jarmila Outratová / vedoucí industry oddělení / jarmila@ji-hlava.cz / +420 775 864 981
René Kubášek / mezinárodní komunikace / rene@ji-hlava.cz / +420 778 058 273
Andrea Slováková / kurátorka Konference Fascinace / andreas@ji-hlava.cz
Anna Ondrejková / produkce industry office / anna@ji-hlava.cz / +420 739 900 388
Veronika Kovářová / produkce industry office / veronika@ji-hlava.cz
Patricia Drati Rønde / industry matchmaker

Inspirační fórum:

Tereza Swadoschová / vedoucí Inspiračního fóra / tereza@ji-hlava.cz / +420 773 339 881
Iveta Černá / koordinátorka Inspiračního fóra / if@ji-hlava.cz / +420 605 229 191
Bianka Bauerová / fundraising Inspiračního fóra / bianka@ji-hlava.cz / +420 774 429 390
Filip Remunda / dramaturg Dokumentárních dialogů
Ekaterina Zapletina / stážistka / ekaterina@ji-hlava.cz

Offscreen program:

Pavel Klusák / dramaturg hudebního programu
Andrea Slováková / dramaturgyně VR a Game Zone / andreas@ji-hlava.cz

Lucia Dubačová / produkce VR a Game Zone, výstavy
Šimon Bauer / koordinátor Ji.hlava dětem / simon@c-d-f.cz / +420 774 101 658
Iva Honsová / dramaturgyně Ji.hlava dětem / vzdelavani@c-d-f.cz / +420 775 292 023

Mediální komunikace:

Zuzana Kopáčová / vedoucí mediální komunikace / zuzana@ji-hlava.cz / +420 607 985 380
René Kubášek / mezinárodní komunikace / rene@ji-hlava.cz / +420 778 058 273
Petr Knepr / web, mobilní aplikace, databáze / webeditor@ji-hlava.cz  / +420 731 132 916
Štefan Berec, Jan Hromádko, Radek Lavička / fotografové
Viktor Heumann / překladatel

Produkce:

Alice Teslíková / produkce / alice@ji-hlava.cz / +420 732 136 116
Dominik Knepr / vedoucí festivalových staveb
Jakub Hanuš, Lenka Fránová / technická produkce
Tereza Rybová / koordinátorka dobrovolníků / dobrovolnici@ji-hlava.cz
Ester Valtrová / asistentka koordinátorky dobrovolníků
Šimon Bauer, Radek Balvín / slavnostní ceremoniály
Tomáš Příhoda / dispečer dopravy

Akreditace a ubytování pro návštěvníky:

Kristýna Kynclová / akreditace a ubytování pro návštěvníky / akreditace@ji-hlava.cz

Guest Service:

Eva Sýkorová / vedoucí guest service / guestservice@ji-hlava.cz
Martina Součková, Kristýna Balšánková, Nikola Páleničková / guest service
Kateřina Balíková, Daniela Hanusová / ubytování hostů
Natálie Bilová / protokol

Partneři, sponzoři & finanční oddělení:

Veronika Tvrzníková / strategická partnerství / veronika.tvrznikova@ji-hlava.cz / +420 723 959 673
» partnerství a spolupráce / spoluprace@ji-hlava.cz
Lucie Tůmová / ekonomka
Tereza Šemberová / finanční administrace a granty / office@ji-hlava.cz / +420 774 101 656

Výtvarná koncepce:

Juraj Horváth - Punk deco / výtvarná podoba festivalu
Markéta Kudláčová, Pavel Novák, Kristýna Žáčková / grafický design
Jiří Mašek, Miroslav Kukrál, Lukáš Výtisk / architektonická podoba festivalu

Web / IT / databáze:

Abuco ICT / IT podpora / it@ji-hlava.cz
Petr Knepr / web, mobilní aplikace, databáze / webeditor@ji-hlava.cz  / +420 731 132 916

Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Evropská unie
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt