Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

23. Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava

ji-hlavadok-revuecdfEmerging producersInspirační fórum

Kontakt

POŘADATEL:

DOC.DREAM services s. r. o. / DOC.DREAM – Spolek pro podporu dokumentárního filmu
jednatelé: Marek Hovorka, Petr Kubica, Andrea Slováková, Katarína Holubcová

Vedení festivalu:

Marek Hovorka / ředitel festivalu / fedofil@ji-hlava.cz
Katarína Holubcová / výkonná ředitelka / katarina@ji-hlava.cz

Ľuboš Slovák / ekologický ombudsman / eko@ji-hlava.cz

Festivalové projekty:

DOK.REVUE / www.dokrevue.cz
Centrum dokumentárního filmu / www.c-d-f.cz

Inspirační fórum / www.inspiracniforum.cz
Emerging Producers / www.emergingproducers.com
Česká radost v českých kinechwww.ceskaradost.cz

East Silver Market / www.eastsilver.net
Doc Alliance Films / www.DAFilms.cz

Program:

Programová rada: Marek Hovorka, Petr Kubica, Andrea Slováková

Petr Kubica / programový ředitel / petr.kubica@ji-hlava.cz
Andrea Slováková / dramaturgyně experimentálních dokumentů / andreas@ji-hlava.cz
David Čeněk, Milan Kruml a další / dramaturgové vybraných programových sekcí
Michaela Weingartová / vedoucí programového oddělení / program@ji-hlava.cz / +420 732 866 551
Juraj Machálek / přihlášky filmů, doprava filmových kopií / juraj@ji-hlava.cz / +420 775 864 828
Karolína Hrichová / programová koordinátorka / programme@ji-hlava.cz / +420 608 450 881
Jiří Pecinovský / koordinátor českého programu / ceskyprogram@ji-hlava.cz / +420 607 178 023
David Dittrich / koordinátor masterclasses, dílen a diskusí / david@ji-hlava.cz / +420 739 921 115
Matěj Metelec / editor katalogu / katalog@ji-hlava.cz
Clara Baj, Patricie Jelínková, Kateřina Hejnarová, Eliška Soukupová / stážistky programového oddělení

Ji.hlava industry program:

Jarmila Outratová / vedoucí industry oddělení / jarmila@ji-hlava.cz / +420 775 864 981
René Kubášek / mezinárodní komunikace / rene@ji-hlava.cz / +420 778 058 273
Andrea Slováková / kurátorka Konference Fascinace / andreas@ji-hlava.cz
Veronika Kovářová / produkce industry office / veronika@ji-hlava.cz / +420 607 218 808
Martina Watzková / produkce industry programu / martina@ji-hlava.cz / +420 604 436 063
Patricia Drati Rønde / industry matchmaker
Jana Kaufmanová / stážistka

Inspirační fórum:

Tereza Swadoschová / vedoucí Inspiračního fóra / tereza@ji-hlava.cz / +420 773 339 881
Filip Remunda / dramaturg Dokumentárních dialogů
Zahide Senterzi / koordinátorka a produkce IF / inspirationforum@ji-hlava.cz / +420 731 132 915
Ivana Průchová / stážistka

Offscreen program:

Pavel Klusák / dramaturg hudebního programu
Andrea Slováková / dramaturgyně VR a Game Zone / andreas@ji-hlava.cz
Iva Honsová / dramaturgyně Ji.hlava dětem / vzdelavani@c-d-f.cz / +420 775 292 023

Iveta Černá / koncepce offscreen programu, festivalové ozvěny / iveta@ji-hlava.cz / +420 605 229 191
Eva Flídrová / produkce hudba a divadlo / evaf@ji-hlava.cz / +420 728 469 725
Lucia Dubačová / produkce VR a Game Zone, výstavy / offscreen@ji-hlava.cz / +420 775 864 982

Šimon Bauer / koordinátor Ji.hlava dětem / simon@c-d-f.cz / +420 774 101 658
Václav Pata / administrace Ji.hlava dětem / vaclav@ji-hlava.cz / +420 739 571 761
Siarhei Samusevich / technická produkce Ji.hlava dětem / siarhei@c-d-f-.cz / +420 604 133 844

Mediální komunikace:

Zuzana Kopáčová / vedoucí mediální komunikace / zuzana@ji-hlava.cz / +420 607 985 380
Gabriela Gálová / koordinátorka PR aktivit / media@ji-hlava.cz / +420 605 919 769
René Kubášek / mezinárodní komunikace / rene@ji-hlava.cz / +420 778 058 273
Petr Knepr / web, mobilní aplikace, databáze / webeditor@ji-hlava.cz  / +420 731 132 916
Josef Kokta / sociální sítě / josef@ji-hlava.cz / +420 739 645 119
Nikola Páleničková / press service / pressservice@ji-hlava.cz / +420 732 989 638
Štefan Berec, Jan Hromádko / fotografové festivalu
Viktor Heumann / překladatel
Anna Kárníková, Eva Müllerová / stážistky

Produkce:

Jana Rumpíková / vedoucí produkce / produkce@ji-hlava.cz / +420 737 378 115
Alice Teslíková / produkce / alice@ji-hlava.cz / +420 732 136 116
Eva Flídrová / produkce / evaf@ji-hlava.cz / +420 728 469 725
Barbora Aradská, Zuzana Juklová, Barbora Tučková, Anna Zelená / stážistky produkce
Dominik Knepr / vedoucí festivalových staveb
Jakub Hanuš / technická produkce / jakub@ji-hlava.cz / +420 776 579 967
Lenka Fránová / technická produkce - offscreen program / technika@ji-hlava.cz / +420 607 859 924
Tereza Rybová / koordinátorka dobrovolníků / dobrovolnici@ji-hlava.cz / +420 604 788 881
Ester Valtrová / asistentka koordinátorky dobrovolníků / ester@ji-hlava.cz
Šimon Bauer / produkce slavnostních ceremoniálů
Radek Balvín / vedoucí techniky slavnostních ceremoniálů / radek@ji-hlava.cz
Tomáš Příhoda / dispečer dopravy

Akreditace a ubytování pro návštěvníky:

Natálie Škrdlová / akreditace a ubytování pro návštěvníky / akreditace@ji-hlava.cz / +420 776 207 479

Guest Service:

Eva Sýkorová / vedoucí guest service / guestservice@ji-hlava.cz / +420 725 912 692
Barbora Hodonická / guest service / bara@ji-hlava.cz / +420 730 312 000
Tihana Valent / guest service – programoví hosté / guests@ji-hlava.cz / +420 774 101 442
Veronika Tvrzníková / guest service – industry hosté / industry.guests@ji-hlava.cz / +420 723 959 673
Martina Součková / guest service – industry hosté / industry@ji-hlava.cz / +420 728 579 509
Kristýna Balšánková / guest service – partneři a sponzoři / partneri@ji-hlava.cz / +420 730 596 521
Kateřina Balíková / koordinátorka ubytování hostů / ubytovani@ji-hlava.cz
Daniela Hanusová / asistentka koordinátorky ubytování hostů / daniela@ji-hlava.cz
Natálie Bilová / protokol / protocol@ji-hlava.cz
Kateřina Jellušová, Tereza Chovancová, Sára Nepilá / stážistky

Partneři, sponzoři & finanční oddělení:

Iveta Černá / strategická partnerství / iveta@ji-hlava.cz / +420 605 229 191
Veronika Bröcknerová / partnerství a spolupráce / spoluprace@ji-hlava.cz / +420 774 101 652
Lucie Tůmová / ekonomka
Tereza Šemberová / finanční administrace a granty / office@ji-hlava.cz / +420 774 101 656
Šárka Slezáková / vedoucí kanceláře / sarka@ji-hlava.cz / +420 777 200 822
Michaela Susedíková / asistentka marketingu / michaela@ji-hlava.cz

Výtvarná koncepce:

Juraj Horváth - Punk deco / výtvarná podoba festivalu
Markéta Kudláčová, Pavel Novák / grafický design
Jiří Mašek, Miroslav Kukrál, Lukáš Výtisk / architektonická podoba festivalu

Web / IT / databáze:

Abuco ICT / IT podpora / it@ji-hlava.cz
Petr Knepr / web, mobilní aplikace, databáze / webeditor@ji-hlava.cz  / +420 731 132 916

Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Evropská unie
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt