Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

25. Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava

ji-hlavadok-revuecdfEmerging producersInspirační fórum

Kontakt

POŘADATEL:

DOC.DREAM services s. r. o. / DOC.DREAM – Spolek pro podporu dokumentárního filmu
jednatelé: Marek Hovorka, Petr Kubica, Andrea Slováková, Katarína Holubcová

Vedení festivalu:

Marek Hovorka / ředitel festivalu / marek@ji-hlava.cz
Katarína Holubcová / finanční ředitelka / katarina@ji-hlava.cz
Eva Flídrová / výkonná manažerka / eva@ji-hlava.cz / +420 728 469 725

Ekologický ombudsman:

Ľuboš Slovák / ekologický ombudsman / eko@ji-hlava.cz

Festivalové projekty:

DOK.REVUE / www.dokrevue.cz
Centrum dokumentárního filmu / www.c-d-f.cz

Inspirační fórum / www.inspiracniforum.cz
Emerging Producers / www.emergingproducers.com
Živé kino / www.zivekino.cz
Česká radost v českých kinechwww.ceskaradost.cz

East Silver Market / www.eastsilver.net
Doc Alliance Films / www.DAFilms.cz

Program:

Programová rada: Marek Hovorka, Petr Kubica, Andrea Slováková

Petr Kubica / programový ředitel / petr.kubica@ji-hlava.cz
Andrea Slováková / dramaturgyně experimentálních dokumentů / andreas@ji-hlava.cz
David Čeněk, Milan Kruml, Pavel Klusák a další / dramaturgové vybraných programových sekcí
Adriana Belešová / programová manažerka / program@ji-hlava.cz / +420 608 342 211
Juraj Machálek / programový manažer / juraj@ji-hlava.cz / +420 775 864 828
Tereza Soldátová / asistentka programového oddělení – přihlášky, shipping / shipping@ji-hlava.cz
Viktor Licek / programový koordinátor / programme@ji-hlava.cz / +420 778 058 274
Nela Beislová / koordinátorka českého programu / ceskyprogram@ji-hlava.cz
Martin Berta / programový produkční / martin@ji-hlava.cz
Matěj Metelec / editor katalogu
Marta Páslerová, Paula Longauer, Romana Danková, Bára Pavlů / stážistky

Ji.hlava industry program:

Jarmila Outratová / vedoucí industry oddělení / jarmila@ji-hlava.cz / +420 775 864 981
René Kubášek / mezinárodní komunikace / rene@ji-hlava.cz / +420 778 058 273
Andrea Slováková / kurátorka Konference Fascinace / andreas@ji-hlava.cz
Eva Zářecká / vedoucí produkce industry office / eva.zarecka@ji-hlava.cz
Anna Ondrejková / produkce industry office / anna@ji-hlava.cz
Terezie Vítková / produkce industry office / terezie.vitkova@ji-hlava.cz
Pierre-Alexis Chevit / industry matchmaker
Eva Jašková / koordinátorka matchmaking accelerator
Klára Odstrčilová / stážistka

Inspirační fórum:

Tereza Swadoschová / vedoucí Inspiračního fóra / tereza@ji-hlava.cz / +420 773 339 881
Iveta Černá / koordinátorka Inspiračního fóra / if@ji-hlava.cz / +420 605 229 191
Mikuláš Odehnal / produkční Inspiračního fóra / inspirationforum@ji-hlava.cz
Filip Remunda / dramaturg Dokumentárních dialogů
Šárka Hučíková / stážistka

Offscreen program:

Pavel Klusák / dramaturg hudebního programu
Andrea Slováková / dramaturgyně VR a Game Zone / andreas@ji-hlava.cz

Dávid Procházka / produkce offscreen programu - hudba, divadlo, výstavy / david@ji-hlava.cz
Lucia Šimášková / produkce VR, gamezone / offscreen@ji-hlava.cz
Šimon Bauer / koordinátor Ji.hlava dětem / simon@c-d-f.cz / +420 774 101 658
Iva Honsová / dramaturgyně Ji.hlava dětem / vzdelavani@c-d-f.cz / +420 775 292 023
Veronika Jílková / koordinátorka soutěže o nejlepší dokumentární knihu / kniha@ji-hlava.cz
Denisa Kopecká, Kristina Valachová / stážistky

Mediální komunikace:

Zuzana Kopáčová / vedoucí mediální komunikace / zuzana@ji-hlava.cz / +420 607 985 380
René Kubášek / mezinárodní komunikace / rene@ji-hlava.cz / +420 778 058 273
Petr Knepr / web, mobilní aplikace, databáze / webeditor@ji-hlava.cz  / +420 731 132 916
Tereza Domínová / sociální sítě / socialmedia@ji-hlava.cz
Štefan Berec, Jan Hromádko, Radek Lavička / fotografové
Viktor Heumann / překladatel
Magda Trajerová, Julie Šafová / stážistky

Produkce:

Alice Teslíková / vedoucí produkce / alice@ji-hlava.cz / +420 732 136 116
Ondřej Lukeš / produkce
Anna Zelená / asistentka produkce
Petra Kasnarová / technická produkce
Dávid Procházka / techniká produkce – offscreen program / david@ji-hlava.cz
Jakub Hanuš / technická produkce – online
Radek Balvín / technická produkce – slavnostní ceremoniály
Kristýna Milaberská / slavnostní ceremoniály
Ester Valtrová / koordinátorka dobrovolníků / dobrovolnici@ji-hlava.cz
Daniel Vacek / dispečer dopravy
Tereza Chovancová / vedoucí kanceláře
Jenovéfa Čtrnáctá, Eliška BrožováKateřina Hrdá, Marie Krejsová / stážistky

Akreditace a ubytování pro návštěvníky:

Anna Pohořelá / akreditace a ubytování pro návštěvníky / akreditace@ji-hlava.cz

Guest Service:

Renáta Balogh / vedoucí guest service / guestservice@ji-hlava.cz
Gabriela Gálová, Kateřina Lohrová, Eva Kloudová, Julie Czigle, Naděžda Nazarova, Anna Jarošová, Kateřina Jellušová, Ema Rajčanová, Alžběta Petřinová / guest service

Partneři, sponzoři, marketing & finanční oddělení:

Veronika Bröcknerová / partnerství a spolupráce / spoluprace@ji-hlava.cz / +420 774 101 652
Nikola Páleníčková / koordinátorka marketingu a festivalových sponzorství / marketing@ji-hlava.cz / +420 732 989 638
Lucie Tůmová / ekonomka
Tereza Šemberová / finanční administrace a granty / office@ji-hlava.cz / +420 774 101 656

Veronika Tvrzníková / granty / veronika.tvrznikova@ji-hlava.cz 

Výtvarná koncepce:

Juraj Horváth - Punk deco / výtvarná podoba festivalu
Markéta Kudláčová, Pavel Novák, Kristýna Žáčková, Klára Zahrádková / grafický design
Jiří Mašek, Miroslav Kukrál, Lukáš Výtisk / architektonická podoba festivalu

Web / IT / databáze:

Jakub Larva / IT podpora / it@ji-hlava.cz
Petr Knepr / web, mobilní aplikace, databáze / webeditor@ji-hlava.cz  / +420 731 132 916
Vadim Kuskov / asistent webeditora

Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Creative Europe
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt