Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

23. Mezinárodní festival dokumentárních filmů

ji-hlava dok cdf

Kontakt

POŘADATEL:

DOC.DREAM services s. r. o. / DOC.DREAM – Spolek pro podporu dokumentárního filmu
jednatelé: Marek Hovorka, Petr Kubica, Andrea Slováková, Katarína Holubcová

Vedení festivalu:

Marek Hovorka / ředitel festivalu / fedofil@ji-hlava.cz
Katarína Holubcová / výkonná ředitelka / katarina@ji-hlava.cz

Festivalové projekty:

DOK.REVUE / www.dokrevue.cz
Centrum dokumentárního filmu / www.c-d-f.cz

Inspirační fórum / www.inspiracniforum.cz
Emerging Producers / www.emergingproducers.com
Česká radost v českých kinechwww.ceskaradost.cz

East Silver Market / www.eastsilver.net
Doc Alliance Films / www.DAFilms.cz

Program:

Programová rada: Marek Hovorka, Petr Kubica, Andrea Slováková

Petr Kubica / programový ředitel / petr.kubica@ji-hlava.cz
Andrea Slováková / dramaturgyně experimentálních dokumentů / andreas@ji-hlava.cz
David Čeněk, Milan Kruml a další / dramaturgové vybraných programových sekcí
Michaela Weingartová / vedoucí programového oddělení / program@ji-hlava.cz / +420 732 866 551
Juraj Machálek / přihlášky filmů, doprava filmových kopií / juraj@ji-hlava.cz / +420 775 864 828
Karolína Hrichová / programová koordinátorka / programme@ji-hlava.cz
David Dittrich / koordinátor masterclasses, dílen a diskusí
Matěj Metelec / editor katalogu

Ji.hlava industry program:

Jarmila Outratová / vedoucí industry oddělení / jarmila@ji-hlava.cz / +420 775 864 981
René Kubášek / mezinárodní komunikace / rene@ji-hlava.cz / +420 778 058 273
Andrea Slováková / kurátorka Konference Fascinace / andreas@ji-hlava.cz
Veronika Kovářová / produkce industry office / veronika@ji-hlava.cz / +420 607 218 808
Martina Watzková / produkce industry programu / martina@ji-hlava.cz / +420 604 436 063
Patricia Drati Rønde / industry matchmaker

Inspirační fórum:

Tereza Swadoschová / vedoucí Inspiračního fóra / tereza@ji-hlava.cz / +420 773 339 881
Filip Remunda / dramaturg Dokumentárních dialogů
Zahide Senterzi / koordinátorka a produkce IF / inspirationforum@ji-hlava.cz / +420 731 132 915
Ivana Průchová / stážistka

Offscreen program:

Pavel Klusák / dramaturg hudebního programu
Andrea Slováková / dramaturgyně VR Zone a Game Zone / andreas@ji-hlava.cz
Iveta Černá / koncepce offscreen programu, festivalové ozvěny / iveta@ji-hlava.cz / +420 605 229 191
Lucia Dubačová, Eva Flídrová / produkce offscreen akcí

Mediální komunikace:

Zuzana Kopáčová / vedoucí mediální komunikace / zuzana@ji-hlava.cz / +420 607 985 380
Gabriela Gálová / koordinátorka PR aktivit / media@ji-hlava.cz / +420 605 919 769
René Kubášek / mezinárodní komunikace / rene@ji-hlava.cz / +420 778 058 273
Petr Knepr / web, mobilní aplikace, databáze / webeditor@ji-hlava.cz  / +420 731 132 916
Josef Kokta / sociální sítě / josef@ji-hlava.cz / +420 739 645 119
Nikola Páleničková / press service
Štefan Berec, Jan Hromádko / fotografové festivalu
Viktor Heumann / překladatel

Produkce:

Jana Rumpíková / vedoucí produkce
Alice Teslíková / produkce / alice@ji-hlava.cz / +420 732 136 116
Eva Flídrová / produkce
Anežka Kořínková / asistentka produkce
Barbora Aradská / stážistka produkce
Anna Zelená / stážistka / annazelena@ji-hlava.cz
Dominik Knepr / vedoucí festivalových staveb
Kateřina Bubeníčková, Jakub Hanuš / technická produkce
Tereza Rybová / koordinátorka dobrovolníků
Šimon Bauer, Lenka Fránová / produkce slavnostních ceremoniálů
Tomáš Příhoda / dispečer dopravy

Akreditace a ubytování pro návštěvníky:

Natálie Škrdlová / akreditace a ubytování pro návštěvníky / akreditace@ji-hlava.cz / +420 776 207 479

Guest Service:

Eva Sýkorová / vedoucí guest service / guestservice@ji-hlava.cz / +420 776 207 479
Barbora Hodonická / guest service
Tihana Valent / guest service – programoví hosté
Veronika Tvrzníková, Martina Součková / guest service – industry hosté
Kristýna Balšánková / guest service – partneři a sponzoři
Kateřina Balíková / koordinátorka ubytování hostů

Partneři, sponzoři & finanční oddělení:

Iveta Černá / strategická partnerství / iveta@ji-hlava.cz / +420 605 229 191
Veronika Bröcknerová / partnerství a spolupráce / spoluprace@ji-hlava.cz / +420 774 101 652
Lucie Tůmová / ekonomka
Tereza Šemberová / finanční administrace a granty / office@ji-hlava.cz / +420 774 101 656
Šárka Slezáková / vedoucí kanceláře / sarka@ji-hlava.cz / +420 777 200 822
Michaela Susedíková / asistentka marketingu / michaela@ji-hlava.cz
Zuzana Šubrtová / stážistka
Kateřina Dojčanová / stážistka

Výtvarná koncepce:

Juraj Horváth - Punk deco / výtvarná podoba festivalu
Markéta Kudláčová, Pavel Novák / grafický design
Jiří Mašek, Miroslav Kukrál, Lukáš Výtisk / architektonická podoba festivalu

Web / IT / databáze:

Abuco ICT / IT podpora / it@ji-hlava.cz
Petr Knepr / redaktor webových stránek / webeditor@ji-hlava.cz  / +420 731 132 916

Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Evropská unie
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt