27. Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava

ji-hlavadok-revuecdfEmerging producersInspirační fórum

Kontakt

POŘADATEL:

DOC.DREAM services s. r. o. / DOC.DREAM – Spolek pro podporu dokumentárního filmu
jednatelé: Marek Hovorka, Petr Kubica, Andrea Slováková, Katarína Holubcová

Vedení festivalu:

Marek Hovorka / ředitel festivalu / marek@ji-hlava.cz
Katarína Holubcová / finanční ředitelka / katarina@ji-hlava.cz
Martina Pospíšilová / výkonná ředitelka / martina@ji-hlava.cz

Ekologická ombudsmanka:

Markéta Braun Kohlová / ekologická ombudsmanka / eko@ji-hlava.cz

Festivalové projekty:

DOK.REVUE / www.dokrevue.cz
Centrum dokumentárního filmu / www.c-d-f.cz

Inspirační fórum / www.inspiracniforum.cz
Emerging Producers / www.emergingproducers.com
Živé kino / www.zivekino.cz

East Silver Market / www.eastsilver.net
Doc Alliance Films / www.DAFilms.cz

Program:

Programová rada: Marek Hovorka, Petr Kubica, Andrea Slováková

Petr Kubica / programový ředitel / petr.kubica@ji-hlava.cz
Andrea Slováková / dramaturgyně experimentálních dokumentů / andreas@ji-hlava.cz
David Čeněk, Milan Kruml, Pavel Klusák a další / dramaturgové vybraných programových sekcí
Adriana Belešová / vedoucí programového oddělení / program@ji-hlava.cz / +420 608 342 211
Viktor Licek / programový manažer / viktor@ji-hlava.cz / +420 778 058 274
Tereza Soldátová / asistentka programového oddělení – přihlášky, shipping / shipping@ji-hlava.cz / +420 775 864 982
Maria Pomortseva / koordinátorka zahraničního programu / programme@ji-hlava.cz / +420 774 101 447
Tomáš Hubáček / koordinátor českého programu / ceskyprogram@ji-hlava.cz / +420 733 252 622
Jakub Knott / programový produkční, koordinátor masterclasses, dílen a debat / jakub.knott@ji-hlava.cz / +420 727 833 188
Jiří Slavík / editor katalogu
Bára Pavlů, Vojtěch Sochor, Jana Bočková, Jan Kinzl / stážisté*ky

Ji.hlava Industry program:

Jarmila Outratová / vedoucí industry oddělení / jarmila@ji-hlava.cz / +420 775 864 981
René Kubášek / mezinárodní komunikace / rene@ji-hlava.cz / +420 778 058 273
Terezie Vítková / vedoucí produkce industry office / terezie.vitkova@ji-hlava.cz / +420 774 320 762
Anna Ondrejková / produkce industry office / anna@ji-hlava.cz / +420 739 900 388
Petra Vočadlová / produkce industry office / petra.vocadlova@ji-hlava.cz / +420 728 455 290
Antigoni Papantoni, Pierre-Alexis Chevit / industry matchmaker
Eva Jašková / koordinátorka industry matchmaking / matchmaking@ji-hlava.cz
Anna Sýsová / stážistka

Inspirační fórum:

Tereza Swadoschová / vedoucí Inspiračního fóra / tereza@ji-hlava.cz / +420 773 339 881
Iveta Černá / koordinátorka Inspiračního fóra / if@ji-hlava.cz / +420 605 229 191
Karolína Žižková / produkční Inspiračního fóra / inspirationforum@ji-hlava.cz / +420 778 058 275
Šárka Hučíková / asistentka programu Inspiračního fóra / sarka.hucikova@ji-hlava.cz
Lenka Janíčková / stážistka

Offscreen program:

Pavel Klusák / dramaturg hudebního programu
Andrea Slováková / dramaturgyně VR a Game Zone / andreas@ji-hlava.cz

Eva Flídrová / produkce offscreen programu / offscreen@ji-hlava.cz
Mario Kolínský / technická produkce offscreen programu / mario@ji-hlava.cz / +420 604 910 522

Veronika Jílková / koordinátorka soutěže o nejlepší dokumentární knihu / kniha@ji-hlava.cz
Petra Valašteková / stážistka

Ji.hlava dětem:

Šimon Bauer / vedoucí Ji.hlava dětem / simon@c-d-f.cz / +420 774 101 658
Přemysl Martinek / dramaturg Ji.hlava dětem / premysl@c-d-f.cz / +420 775 292 023
Linda Vávrová / produkce Ji.hlava dětem a vedoucí prostoru / detem@ji-hlava.cz
Václav Pata / technická produkce & katalog Ji.hlava dětem / vaclav@ji-hlava.cz

Mediální komunikace:

Zuzana Kopáčová / vedoucí mediální komunikace / zuzana@ji-hlava.cz / +420 607 985 380
René Kubášek / mezinárodní komunikace / rene@ji-hlava.cz / +420 778 058 273
Eva Müllerová / koordinátorka PR aktivit / media@ji-hlava.cz / +420 720 208 552
Vendula Večeřová / press service / pressservice@ji-hlava.cz / +420 774 253 639
Tereza Domínová / vedoucí sociálních sítí / socialmedia@ji-hlava.cz
Julie Šafová / editorka sociálních sítí / julie.safova@ji-hlava.cz
Lenka Hotařová / koordinátorka TikToku / tiktok@ji-hlava.cz
Petr Knepr / web, mobilní aplikace, databáze / webeditor@ji-hlava.cz  / +420 731 132 916
Vadim Kuskov / asistent editora webu a mobilní aplikace / vadim@ji-hlava.cz / +420 777 352 173
Magdalena Trajerová / koordinátorka fotografů*ek
Štefan Berec, Jan Hromádko, Radek Lavička, Anna Šolcová / fotografové
Viktor Heumann / překladatel
Alžběta Bialiková, Valentýna Dušková, Denisa Lehečková, Anna Martinková, Evgeny Shpakovskiy / stážisté*ky

Produkce:

Ondřej Lukeš / vedoucí produkce / ondrej@ji-hlava.cz / +420 607 119 009
Anna Zelená / produkce / produkce@ji-hlava.cz / +420 777 982 195
Mario Kolínský / produkce / mario@ji-hlava.cz / +420 604 910 522
Jenovéfa Čtrnáctá / asistentka produkce / jenovefa@ji-hlava.cz
Jakub Hanuš / vedoucí technické produkce / jakub@ji-hlava.cz / +420 776 579 967
Jan Černý / technická produkce – filmy a technika / technika@ji-hlava.cz
Dávid Procházka / technická produkce – offscreen program / david@ji-hlava.cz
Radek Balvín / technická produkce – slavnostní ceremoniály
Kristýna Milaberská / slavnostní ceremoniály / kristyna@ji-hlava.cz
Nikola Micajová / koordinátorka dobrovolníků*ic / dobrovolnici@ji-hlava.cz / +420 725 551 137
Daniel Vacek, Jan Slouka / dispečeři dopravy / doprava@ji-hlava.cz
Eliška Brožová / vedoucí kanceláře / eliska.brozova@ji-hlava.cz
Patrik Pöndl, Barbora Bečicová, Ester Farberová, Klára Šimůnková / stážisté*ky

Akreditace a ubytování pro návštěvníky:

Anna Pohořelá / akreditace pro návštěvníky / akreditace@ji-hlava.cz / +420 776 443 844
Anna Palánová / ubytování pro návštěvníky / ubytovani.navstevnici@ji-hlava.cz / +420 602 845 161

Guest Service:

Zuzana Ehrlichová / vedoucí guest service
Leona Kunayová / koordinátorka ubytování hostů*ek / ubytovani@ji-hlava.cz
Lukáš Procházka / asistent koordinátorky ubytování / gsstaz@ji-hlava.cz
Kristýna Chocholáčová / programový guest service – zahraniční hosté*ky k filmům / guests@ji-hlava.cz / +420 776 817 976
Karolína Ježková / programový guest service – čeští hosté*ky k filmům / hoste@ji-hlava.cz / +420 732 703 552
Terezie Hrušková / guest service pro hosty*ky Inspiračního fóra / if.guests@ji-hlava.cz / +420 774 228 907
Tomáš Martínek / guest service partnerství, sponzorství a VIP / partneri@ji-hlava.cz / +420 721 771 995
Vendula Večeřová / press service / pressservice@ji-hlava.cz / +420 774 253 639
Tereza Chovancová / industry guest service – Emerging Producers, Festival Identity, Matchmaking / industry.guests@ji-hlava.cz / +420 601 357 015
Agnes Vránová / industry guest service – Ji.hlava New Visions Forum & Market / industry.jnv@ji-hlava.cz  / +420 773 949 000
Karolína Húserková / industry guest service – filmmakers, APA / industry@ji-hlava.cz / +420 770 146 962

Partnerství, sponzorství, marketing & finanční oddělení:

Veronika Bröcknerová / partnerství a spolupráce / spoluprace@ji-hlava.cz / +420 774 101 652
Martina Ptáčková / marketing / marketing@ji-hlava.cz / +420 777 931 506
Veronika Tvrzníková / granty, strategická partnerství / veronika.tvrznikova@ji-hlava.cz / +420 723 959 673
Lucie Tůmová / ekonomka
Tereza Šemberová / finanční administrace, granty a dotace / office@ji-hlava.cz / +420 774 101 656

Výtvarná koncepce:

Juraj Horváth - Punk deco / výtvarná podoba festivalu
Markéta Kudláčová, Pavel Novák, Kristýna Žáčková, Klára Zahrádková, Darjan Hardi  / grafický design
Ivana Kanhauser / architektonická podoba festivalu

Web / IT / databáze:

Jakub Larva / IT podpora / it@ji-hlava.cz
Vadim Kuskov / web, mobilní aplikace, databáze / webeditor@ji-hlava.cz  / +420 777 352 173

Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt
Kudy z nudy