28. Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava

ji-hlavadok-revuecdfEmerging producersInspirační fórum

Kontakt

POŘADATEL:

DOC.DREAM services s. r. o. / DOC.DREAM – Spolek pro podporu dokumentárního filmu
jednatelé: Marek Hovorka, Petr Kubica, Andrea Slováková

Vedení festivalu:

Marek Hovorka / ředitel festivalu / marek@ji-hlava.cz
Martina Pospíšilová / výkonná ředitelka / martina@ji-hlava.cz

Ekologická ombudsmanka:

Soňa Jonášová / ekologická ombudsmanka / eko@ji-hlava.cz

Festivalové projekty:

DOK.REVUE / www.dokrevue.cz
Centrum dokumentárního filmu / www.c-d-f.cz

Inspirační fórum / www.inspiracniforum.cz
Emerging Producers / www.emergingproducers.com
Živé kino / www.zivekino.cz

East Silver Market / www.eastsilver.net
Doc Alliance Films / www.DAFilms.cz

Program:

Programová rada: Marek Hovorka, Petr Kubica, Andrea Slováková

Petr Kubica / programový ředitel
Andrea Slováková / dramaturgyně experimentálních dokumentů
Adriana Belešová / vedoucí programového oddělení / program@ji-hlava.cz / +420 608 342 211
Viktor Licek / programový manažer / viktor@ji-hlava.cz / +420 778 058 274
Alexandra Sirotenko / koordinátorka programového oddělení / submissions@ji-hlava.cz

Produkce:

Anna Zelená / vedoucí produkce / produkce@ji-hlava.cz / +420 777 982 195
Ondřej Lukeš / produkce / ondrej@ji-hlava.cz / +420 607 119 009

Guest Service:

Zuzana Ehrlichová / vedoucí guest service

Ji.hlava Industry program:

Jarmila Outratová / vedoucí industry oddělení / jarmila@ji-hlava.cz / +420 775 864 981
René Kubášek / mezinárodní komunikace / rene@ji-hlava.cz / +420 778 058 273

Inspirační fórum:

Tereza Swadoschová / vedoucí Inspiračního fóra / tereza@ji-hlava.cz / +420 773 339 881
Iveta Černá / koordinátorka Inspiračního fóra / if@ji-hlava.cz / +420 605 229 191
Eliška Brožová / produkce a vnější vztahy / inspirationforum@ji-hlava.cz / +420 721 080 085
Petr Bittner / rešerše a editace / inspiracniforum@ji-hlava.cz

Ji.hlava dětem & Vibes, CDF:

Václav Tintěra / vedoucí Ji.hlava dětem & Vibes / vasek@ji-hlava.cz / + 420 776 236 909
Šimon Bauer / CDF / simon@c-d-f.cz / +420 774 101 658

Mediální komunikace:

Zuzana Kopáčová / vedoucí mediální komunikace / zuzana@ji-hlava.cz / +420 607 985 380
René Kubášek / mezinárodní komunikace / rene@ji-hlava.cz / +420 778 058 273
Tereza Domínová / vedoucí sociálních sítí / socialmedia@ji-hlava.cz

Web / IT / databáze:

Vadim Kuskov / web, mobilní aplikace, databáze / webeditor@ji-hlava.cz / +420 777 352 173
Jakub Larva / IT podpora / it@ji-hlava.cz

Partnerství, sponzorství, marketing:

Linda Trejtnarová / koordinátorka partnerství a marketingu / spoluprace@ji-hlava.cz / +420 776 380 008

Finanční oddělení:

Katarína Holubcová / finanční ředitelka / katarina@ji-hlava.cz
Tereza Šemberová / finanční administrace, granty a dotace / office@ji-hlava.cz / +420 774 101 656
Lucie Tůmová / ekonomka
Zuzana Rubešová / finanční administrace

Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Creative Europe Media
GEMO
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt
Dafilms