Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

24. Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava

ji-hlavadok-revuecdfEmerging producersInspirační fórum

Časový program | Filmy


←→
Zobrazit/skrýt kina
  •  
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 00:00
  • 1:00
Kino DKO I
↑↓
Případ Makavejev aneb Proces v kinosále
přidat do osobního programuPřípad Makavejev aneb Proces v kinosále
čas: 10:00:00 - 11:14:00
detail filmuX
Apparatgeist + The Sound is Innocent
přidat do osobního programuApparatgeist + The Sound is Innocent
čas: 13:00:00 - 14:19:00
The Sound is Innocent - detail filmu
Apparatgeist - detail filmuX
Skutok sa stal
přidat do osobního programuSkutok sa stal
čas: 15:30:00 - 16:52:00
detail filmuX
Kiruna – překrásný nový svět
přidat do osobního programuKiruna – překrásný nový svět
čas: 18:00:00 - 19:27:00
detail filmuX
Postiženi muzikou
přidat do osobního programuPostiženi muzikou
čas: 20:30:00 - 21:50:00
detail filmuX
Ztracený břeh
přidat do osobního programuZtracený břeh
čas: 22:30:00 - 23:49:00
detail filmuX
Kino DKO II
↑↓
Masterclass Barbora Chalupová, Vít Klusák: V síti – vystřižené scény
přidat do osobního programuMasterclass Barbora Chalupová, Vít Klusák: V síti – vystřižené scény
čas: 10:30:00 - 12:10:00
detail filmuX
Volání
přidat do osobního programuVolání
čas: 13:30:00 - 14:40:00
detail filmuX
V MÉM TĚLE
přidat do osobního programuV MÉM TĚLE
čas: 15:30:00 - 16:42:00
detail filmuX
Zvláštní vyšetřování + Heinz-Christian Strache – Ibiza video
přidat do osobního programuZvláštní vyšetřování + Heinz-Christian Strache – Ibiza video
čas: 17:30:00 - 18:10:00
Zvláštní vyšetřování - detail filmu
Heinz-Christian Strache – Ibiza video - detail filmuX
Pátrání po panu Kostkovi
přidat do osobního programuPátrání po panu Kostkovi
čas: 19:30:00 - 20:49:00
detail filmuX
Lampa u stropu + Bez postihu
přidat do osobního programuLampa u stropu + Bez postihu
čas: 22:00:00 - 23:31:00
Bez postihu - detail filmu
Lampa u stropu - detail filmuX
Kino Dukla – Reform
↑↓
Přednáška: O archetypu apokalypsy v československých filmech 80. let
přidat do osobního programuPřednáška: O archetypu apokalypsy v československých filmech 80. let
čas: 10:00:00 - 11:40:00
detail filmuX
Stále živá
přidat do osobního programuStále živá
čas: 13:00:00 - 14:29:00
detail filmuX
Nezvratné následky uklouznutí na banánové slupce
přidat do osobního programuNezvratné následky uklouznutí na banánové slupce
čas: 15:30:00 - 16:47:00
detail filmuX
Vydat se na cestu
přidat do osobního programuVydat se na cestu
čas: 18:00:00 - 19:03:00
detail filmuX
Hanawon + Fonja
přidat do osobního programuHanawon + Fonja
čas: 20:00:00 - 21:37:00
Fonja - detail filmu
Hanawon - detail filmuX
Průhledná bytost: Felix Sobolev - blok 2
přidat do osobního programuPrůhledná bytost: Felix Sobolev - blok 2
čas: 22:30:00 - 00:51:00
Hrdinství - detail filmu
Sedm vykročení za obzor - detail filmu
Umí zvířata přemýšlet? - detail filmuX
Kino Dukla – Edison
↑↓
Za chůze
přidat do osobního programuZa chůze
čas: 09:30:00 - 11:24:00
detail filmuX
Konference Fascinace - blok 1
přidat do osobního programuKonference Fascinace - blok 1
čas: 12:30:00 - 13:50:00
Ta, která vstupuje do moře - detail filmu
Kyjevská etuda - detail filmu
Přívod vody - detail filmu
KVN - detail filmu
Přízrak - detail filmu
Kruh - detail filmu
Bez názvu - detail filmuX
Průnik
přidat do osobního programuPrůnik
čas: 14:30:00 - 15:40:00
detail filmuX
Ivan Tatíček – Kronika pozdního socialismu
přidat do osobního programuIvan Tatíček – Kronika pozdního socialismu
čas: 16:30:00 - 18:20:00
detail filmuX
nízko + Fascinace Erotika - blok 1
přidat do osobního programunízko + Fascinace Erotika - blok 1
čas: 19:30:00 - 20:48:00
nízko - detail filmu
ztopoření 1–3 / 7 - detail filmu
Čistá krása - detail filmu
Juliino ostří - detail filmu
Zeměpis těla - detail filmu
Fuses - detail filmu
Návrat k rozumu - detail filmu
Panenka - detail filmuX
Lil Peep: Pro každého vším
přidat do osobního programuLil Peep: Pro každého vším
čas: 22:00:00 - 23:56:00
detail filmuX
Kino Dělnický dům
↑↓
Hovory o nevěře
přidat do osobního programuHovory o nevěře
čas: 10:00:00 - 11:12:00
detail filmuX
Viva video, video viva
přidat do osobního programuViva video, video viva
čas: 13:00:00 - 14:25:00
detail filmuX
Sólo
přidat do osobního programuSólo
čas: 15:30:00 - 16:54:00
detail filmuX
Efekt Vašulka
přidat do osobního programuEfekt Vašulka
čas: 18:00:00 - 19:27:00
detail filmuX
Neznámý člověk
přidat do osobního programuNeznámý člověk
čas: 20:30:00 - 22:09:00
detail filmuX
Polštář a deka + Pátrání po Evě
přidat do osobního programuPolštář a deka + Pátrání po Evě
čas: 22:30:00 - 00:06:00
Pátrání po Evě - detail filmu
Polštář a deka - detail filmuX
DIOD
↑↓
Stavba
přidat do osobního programuStavba
čas: 10:00:00 - 11:33:00
detail filmuX
Fascinace - Jiné kraje (blok 2)
přidat do osobního programuFascinace - Jiné kraje (blok 2)
čas: 13:00:00 - 14:06:00
Světluška - detail filmu
Obatala film - detail filmu
Hrvoji, podívejme se na tebe z věže - detail filmu
SKRYTOST/ ROZJÍMÁNÍ 5 - detail filmu
přetrvávající - detail filmu
Requiem - detail filmuX
Den videa 1989/2018
přidat do osobního programuDen videa 1989/2018
čas: 15:30:00 - 17:00:00
detail filmuX
Fascinace: Exprmntl.cz - blok 2
přidat do osobního programuFascinace: Exprmntl.cz - blok 2
čas: 17:30:00 - 18:41:00
Operace městský bojovník - detail filmu
Canis Lupus - detail filmu
A pak přestal - detail filmu
O-chlup - detail filmu
Mohyla války - detail filmuX
Tenhle film je dárek
přidat do osobního programuTenhle film je dárek
čas: 20:00:00 - 21:12:00
detail filmuX
Fascinace - Znovunalézání média (blok 3)
přidat do osobního programuFascinace - Znovunalézání média (blok 3)
čas: 22:00:00 - 22:59:00
Tvary faktů - detail filmu
Kdo se bojí RGB - detail filmu
Biblion - detail filmu
Záležitosti času - detail filmu
Pořád musíme zavírat oči - detail filmuX
Horácké divadlo – Velká scéna
↑↓
Malí Germáni
přidat do osobního programuMalí Germáni
čas: 10:00:00 - 11:30:00
detail filmuX
Druhá strana Marsu
přidat do osobního programuDruhá strana Marsu
čas: 13:30:00 - 14:26:00
detail filmuX
Motýlí katastrofa + Antropocén: Epocha člověka
přidat do osobního programuMotýlí katastrofa + Antropocén: Epocha člověka
čas: 15:30:00 - 17:04:00
Antropocén: Epocha člověka - detail filmu
Motýlí katastrofa - detail filmuX
Jeskyně
přidat do osobního programuJeskyně
čas: 18:00:00 - 19:36:00
detail filmuX
Petting Zoo + Na pokraji zkázy
přidat do osobního programuPetting Zoo + Na pokraji zkázy
čas: 20:30:00 - 22:12:00
Na pokraji zkázy - detail filmu
Petting Zoo - detail filmuX
Moře plné stínů
přidat do osobního programuMoře plné stínů
čas: 22:30:00 - 00:15:00
detail filmuX
Horácké divadlo – Malá scéna
↑↓
Nedej se: Klimatičtí vězni
přidat do osobního programuNedej se: Klimatičtí vězni
čas: 10:00:00 - 10:26:00
detail filmuX
Nedej se: Motýli nad propastí
přidat do osobního programuNedej se: Motýli nad propastí
čas: 10:30:00 - 10:56:00
detail filmuX
Obrazy pražské periférie
přidat do osobního programuObrazy pražské periférie
čas: 12:00:00 - 12:52:00
detail filmuX
Kdo tady blbne
přidat do osobního programuKdo tady blbne
čas: 14:00:00 - 14:52:00
detail filmuX
Jaroslav Kučera zblízka
přidat do osobního programuJaroslav Kučera zblízka
čas: 16:00:00 - 17:03:00
detail filmuX
Můj otec špion
přidat do osobního programuMůj otec špion
čas: 18:00:00 - 19:25:00
detail filmuX
Český Žurnál: Bratři Okamurovi
přidat do osobního programuČeský Žurnál: Bratři Okamurovi
čas: 20:00:00 - 21:25:00
detail filmuX
nahoru
Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Evropská unie
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt