26. Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava

ji-hlavadok-revuecdfEmerging producersInspirační fórum

Časový program | Filmy


←→
zobrazit/skrýt sekce
  •  
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 00:00
  • 1:00
Kino DKO I
↑↓
Bratrství
přidat do osobního programuBratrství
čas: 22:30:00 - 00:08:00
detail filmuX
Očitý svědek
přidat do osobního programuOčitý svědek
čas: 20:00:00 - 21:33:00
detail filmuX
Opouštět Počátky
přidat do osobního programuOpouštět Počátky
čas: 17:00:00 - 18:38:00
detail filmuX
Milá maminko + Návrat domů
přidat do osobního programuMilá maminko + Návrat domů
čas: 10:00:00 - 11:32:00
Milá maminko - detail filmu
Návrat domů - detail filmuX
Vesnickej Asfalt + Jednotřídka
přidat do osobního programuVesnickej Asfalt + Jednotřídka
čas: 13:30:00 - 14:31:00
Jednotřídka - detail filmu
Vesnickej Asfalt - detail filmuX
Kino DKO II
↑↓
Původ druhů
přidat do osobního programuPůvod druhů
čas: 10:30:00 - 11:43:00
detail filmuX
Výměna manželek
přidat do osobního programuVýměna manželek
čas: 17:30:00 - 19:00:00
detail filmuX
Když květiny nemlčí
přidat do osobního programuKdyž květiny nemlčí
čas: 14:00:00 - 15:12:00
detail filmuX
Moje psychedelická romance
přidat do osobního programuMoje psychedelická romance
čas: 20:30:00 - 22:12:00
detail filmuX
Rozhraní
přidat do osobního programuRozhraní
čas: 22:30:00 - 23:53:00
detail filmuX
Kino Dukla – Reform
↑↓
Čiary
přidat do osobního programuČiary
čas: 20:00:00 - 21:21:00
detail filmuX
Když jsme šikanovali + Filmařův dům
přidat do osobního programuKdyž jsme šikanovali + Filmařův dům
čas: 10:00:00 - 11:51:00
Filmařův dům - detail filmu
Když jsme šikanovali - detail filmuX
Papanin + Noc nevědomosti
přidat do osobního programuPapanin + Noc nevědomosti
čas: 22:30:00 - 00:27:00
Noc nevědomosti - detail filmu
Papanin - detail filmuX
Jak to mám ráda + Baldachýn
přidat do osobního programuJak to mám ráda + Baldachýn
čas: 17:00:00 - 19:05:00
Jak to mám ráda - detail filmu
Baldachýn - detail filmuX
FAMU uvádí - blok 1
přidat do osobního programuFAMU uvádí - blok 1
čas: 13:30:00 - 14:36:00
Když vidím modrý Jeep - detail filmu
D I S T A N C E - detail filmu
Jménem policie se oblékněte! - detail filmu
Pavel - detail filmu
Permafrost - detail filmu
Proudy - detail filmuX
Kino Dukla – Edison
↑↓
Symfonie hluku – Revoluce Matthew Herberta
přidat do osobního programuSymfonie hluku – Revoluce Matthew Herberta
čas: 17:00:00 - 18:37:00
detail filmuX
FAMU International
přidat do osobního programuFAMU International
čas: 15:00:00 - 16:21:00
MÍR: Sto let revoluce - detail filmu
Ona nie moja - detail filmu
Co je k večeři? - detail filmu
Nerozumím - detail filmu
C H R Y S A L I S - detail filmuX
NOVÉ KINO 2021 / Dokumenty „doby covidové“
přidat do osobního programuNOVÉ KINO 2021 / Dokumenty „doby covidové“
čas: 12:30:00 - 14:30:00
detail filmuX
Automatická debata Egona Bondyho
přidat do osobního programuAutomatická debata Egona Bondyho
čas: 20:30:00 - 22:30:00
detail filmuX
Nová šichta
přidat do osobního programuNová šichta
čas: 22:30:00 - 00:00:00
detail filmuX
DIOD
↑↓
Nullo
přidat do osobního programuNullo
čas: 23:30:00 - 23:46:00
detail filmuX
Konference Fascinace: Rumunsko - blok 1
přidat do osobního programuKonference Fascinace: Rumunsko - blok 1
čas: 09:30:00 - 10:42:00
Sám se sněhem - detail filmu
Dojíždějící - detail filmu
Pocta Dalímu - detail filmu
Multivision I. - detail filmu
Plátno - detail filmu
Pulsy - detail filmu
Snímek obrazovky - detail filmu
Neaguovy krabice - detail filmuX
Jan Gogola ml.
přidat do osobního programuJan Gogola ml.
čas: 16:30:00 - 18:30:00
detail filmuX
Průhledná bytost: Karol Plicka - blok 1 + Ivan Palacký
přidat do osobního programuPrůhledná bytost: Karol Plicka - blok 1 + Ivan Palacký
čas: 22:00:00 - 23:17:00
Po horách, po dolách - detail filmu
Stará kultura slovenská - detail filmuX
Fascinace – blok 1
přidat do osobního programuFascinace – blok 1
čas: 19:30:00 - 20:16:00
Lucina Annulata - detail filmu
Obrys - detail filmu
Třetí příroda - detail filmu
Ve stopách Li Yuan-chia & Deliy Derbyshire - detail filmu
Vzorní občané - detail filmu
Mlátička - detail filmuX
Fascinace: Exprmntl.cz – blok 1
přidat do osobního programuFascinace: Exprmntl.cz – blok 1
čas: 13:00:00 - 13:53:00
Courier’s rig - detail filmu
iris spelunca - detail filmu
Observatory.01 - detail filmu
Beautiful Solution - detail filmu
Technologie sebedotýkání oka - detail filmu
Alter - detail filmu
Chemobrionics - detail filmu
A co když? - detail filmuX
Rudolf Adler: Na kus řeči v šalandě
přidat do osobního programuRudolf Adler: Na kus řeči v šalandě
čas: 11:05:00 - 12:32:00
detail filmuX
Horácké divadlo – Velká scéna
↑↓
Záchrana
přidat do osobního programuZáchrana
čas: 22:30:00 - 00:18:00
detail filmuX
Matčina zem + 1970
přidat do osobního programuMatčina zem + 1970
čas: 10:00:00 - 11:30:00
1970 - detail filmu
Matčina zem - detail filmuX
Otevřená hora + Světy
přidat do osobního programuOtevřená hora + Světy
čas: 13:30:00 - 15:32:00
Otevřená hora - detail filmu
Světy - detail filmuX
Oliver Stone
přidat do osobního programuOliver Stone
čas: 20:00:00 - 21:40:00
detail filmuX
JFK Revisited: Through the Looking Glass
přidat do osobního programuJFK Revisited: Through the Looking Glass
čas: 17:00:00 - 18:58:00
detail filmuX
VR Cinema
↑↓
VR Cinema - blok 1
přidat do osobního programuVR Cinema - blok 1
čas: 10:00:00 - 10:55:00
Schrödinger’s cat is lost in a VR box - detail filmu
REEDUCATED - detail filmuX
VR Cinema - blok 2
přidat do osobního programuVR Cinema - blok 2
čas: 11:00:00 - 11:55:00
1ST STEP - FROM EARTH TO THE MOON - detail filmu
Hominidae - detail filmuX
VR Cinema - blok 2
přidat do osobního programuVR Cinema - blok 2
čas: 17:00:00 - 17:55:00
1ST STEP - FROM EARTH TO THE MOON - detail filmu
Hominidae - detail filmuX
VR Cinema - blok 1
přidat do osobního programuVR Cinema - blok 1
čas: 16:00:00 - 16:55:00
Schrödinger’s cat is lost in a VR box - detail filmu
REEDUCATED - detail filmuX
VR Cinema - blok 3
přidat do osobního programuVR Cinema - blok 3
čas: 12:00:00 - 12:55:00
MEET MORTAZA VR - detail filmu
CONFI'DANSE - detail filmuX
VR Cinema - blok 3
přidat do osobního programuVR Cinema - blok 3
čas: 18:00:00 - 18:55:00
MEET MORTAZA VR - detail filmu
CONFI'DANSE - detail filmuX
VR Cinema - blok 4
přidat do osobního programuVR Cinema - blok 4
čas: 19:00:00 - 19:55:00
JIOU JIA (HOME) - detail filmu
Ferenj: A Graphic Memoir in Virtual Reality - detail filmuX
VR Cinema - blok 4
přidat do osobního programuVR Cinema - blok 4
čas: 13:00:00 - 13:55:00
JIOU JIA (HOME) - detail filmu
Ferenj: A Graphic Memoir in Virtual Reality - detail filmuX
Game Zone
↑↓
Game Zone
přidat do osobního programuGame Zone
čas: 10:00:00 - 21:00:00
Unseen Empire - detail filmu
Svoboda 1945: Liberation - detail filmu
Foldit - detail filmu
EyeWire - detail filmu
Stall Catchers - detail filmu
Wayfinder - detail filmu
Les - detail filmu
Phylo - detail filmuX
VR Zone
↑↓
VR Instalace
přidat do osobního programuVR Instalace
čas: 10:00:00 - 21:07:00
NIGHTSSS - detail filmu
The Book of Distance - detail filmu
ONCE UPON A SEA - detail filmu
Virtuální Cuddle Terapie - detail filmu
VR MIND EXPLORATION - detail filmuX
Horácké divadlo - Inspirační fórum
↑↓
Jak se rodí trauma: Úvodní řeč Bruce Perryho a debata o vyrovnávání se s bolestnými zkušenostmi
přidat do osobního programuJak se rodí trauma: Úvodní řeč Bruce Perryho a debata o vyrovnávání se s bolestnými zkušenostmi
čas: 17:00:00 - 18:30:00
detail filmuX
nahoru
Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt
Kudy z nudy