26. Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava

ji-hlavadok-revuecdfEmerging producersInspirační fórum

Časový program | Filmy


←→
zobrazit/skrýt sekce
  •  
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 00:00
  • 1:00
Kino DKO I
↑↓
Síla
přidat do osobního programuSíla
čas: 20:00:00 - 21:33:00
detail filmuX
Jak jsem se stala partyzánkou
přidat do osobního programuJak jsem se stala partyzánkou
čas: 22:30:00 - 00:00:00
detail filmuX
HLASY PRO PREZIDENTA aneb Pokus o kontrarevoluci
přidat do osobního programuHLASY PRO PREZIDENTA aneb Pokus o kontrarevoluci
čas: 17:00:00 - 18:45:00
detail filmuX
Milý tati + Nebe
přidat do osobního programuMilý tati + Nebe
čas: 13:30:00 - 14:56:00
Milý tati - detail filmu
Nebe - detail filmuX
Lamačky kamene + Dobré světlo, dobrý vzduch
přidat do osobního programuLamačky kamene + Dobré světlo, dobrý vzduch
čas: 10:00:00 - 12:07:00
Dobré světlo, dobrý vzduch - detail filmu
Lamačky kamene - detail filmuX
Kino DKO II
↑↓
Projekt Amor
přidat do osobního programuProjekt Amor
čas: 17:30:00 - 18:18:00
detail filmuX
Pavel Klusák: Gott. Československý příběh
přidat do osobního programuPavel Klusák: Gott. Československý příběh
čas: 13:00:00 - 14:22:00
Pavel Klusák: Gott. Československý příběh - detail filmu
Vynález krásy - detail filmuX
Proč Havel?
přidat do osobního programuProč Havel?
čas: 20:30:00 - 22:04:00
detail filmuX
ŽÍNKY - dokument o postavení žen ve společnosti + cnfnmnt e/scp(i)sm + Delphininy modlitby
přidat do osobního programuŽÍNKY - dokument o postavení žen ve společnosti + cnfnmnt e/scp(i)sm + Delphininy modlitby
čas: 22:30:00 - 00:05:00
cnfnmnt e/scp(i)sm - detail filmu
Delphininy modlitby - detail filmuX
FAMU uvádí - blok 2
přidat do osobního programuFAMU uvádí - blok 2
čas: 10:00:00 - 11:12:00
TVÁŘ Z HOVEN - detail filmu
Revoluční klima - detail filmu
Zagovory - detail filmu
Červen 2021 - detail filmu
Hračky, plačky - detail filmuX
Kino Dukla – Reform
↑↓
YOON
přidat do osobního programuYOON
čas: 17:00:00 - 18:25:00
detail filmuX
Rastorgujev
přidat do osobního programuRastorgujev
čas: 13:30:00 - 15:35:00
detail filmuX
Duet pro kanibaly
přidat do osobního programuDuet pro kanibaly
čas: 10:00:00 - 11:45:00
detail filmuX
Otřesy + Cesta za temným světlem
přidat do osobního programuOtřesy + Cesta za temným světlem
čas: 20:00:00 - 21:20:00
Otřesy - detail filmu
Cesta za temným světlem - detail filmuX
Nevěra se ti vyplatí + Bez touhy skrývat se
přidat do osobního programuNevěra se ti vyplatí + Bez touhy skrývat se
čas: 22:30:00 - 00:16:00
Bez touhy skrývat se - detail filmu
Nevěra se ti vyplatí - detail filmuX
Kino Dukla – Edison
↑↓
Konference Fascinace: Rumunsko - blok 2
přidat do osobního programuKonference Fascinace: Rumunsko - blok 2
čas: 14:00:00 - 15:13:00
Rozhovor s Ceauşescem - detail filmu
Simultánní hypostáze - detail filmu
Mužský rod, ženský rod - detail filmu
Znečištění - detail filmu
Nemožný návrat - detail filmu
Osvětlení - detail filmu
Počátek koherence - detail filmu
Autoportrét - detail filmu
Okulár - detail filmuX
Píseň proudů
přidat do osobního programuPíseň proudů
čas: 22:30:00 - 23:52:00
detail filmuX
Nové knihy
přidat do osobního programuNové knihy
čas: 17:30:00 - 19:30:00
detail filmuX
Tabu menstruace + Beatrix
přidat do osobního programuTabu menstruace + Beatrix
čas: 20:30:00 - 22:21:00
Tabu menstruace - detail filmu
Beatrix - detail filmuX
Ferreyra + Delia Derbyshire – Mýty a legendární nahrávky
přidat do osobního programuFerreyra + Delia Derbyshire – Mýty a legendární nahrávky
čas: 10:30:00 - 12:31:00
Ferreyra - detail filmu
Delia Derbyshire – Mýty a legendární nahrávky - detail filmuX
DIOD
↑↓
Flatform: Příběh stromu
přidat do osobního programuFlatform: Příběh stromu
čas: 19:30:00 - 21:00:00
detail filmuX
Fascinace – blok 2
přidat do osobního programuFascinace – blok 2
čas: 09:30:00 - 10:17:00
Triboro - detail filmu
FESTINA LENTE - detail filmu
Kongres - detail filmu
Vražedný řetězec - detail filmu
Habitat3-1B-S3.06F - detail filmu
Ozáření - detail filmu
Ptáci - detail filmuX
Karlovy Vary dokumentární rupturou Železné opony
přidat do osobního programuKarlovy Vary dokumentární rupturou Železné opony
čas: 16:30:00 - 17:58:00
Muž, jehož milujeme nejvíce - detail filmu
Cosi se na Jihu změnilo - detail filmu
Ať žijí přístavní dělníci - detail filmu
Karlovy Vary dokumentární rupturou Železné opony - detail filmuX
Fascinace – blok 3
přidat do osobního programuFascinace – blok 3
čas: 22:00:00 - 22:39:00
Ostrov slunce - detail filmu
Bouře - detail filmu
Příběh vody - detail filmu
Bicykly v Pekingu - detail filmu
Maya ve 24 - detail filmu
Oknem dovnitř a ven - detail filmu
dopředu, dozadu - detail filmuX
Průhledná bytost: Karol Plicka - blok 2 + Pjoni
přidat do osobního programuPrůhledná bytost: Karol Plicka - blok 2 + Pjoni
čas: 13:30:00 - 15:02:00
Za Slovákmi od New Yorku po Mississippi - detail filmu
Jaro na Podkarpatské Rusi - detail filmuX
Spojení + Jane očima Charlotte
přidat do osobního programuSpojení + Jane očima Charlotte
čas: 11:00:00 - 12:29:00
Jane očima Charlotte - detail filmu
Spojení - detail filmuX
Horácké divadlo – Velká scéna
↑↓
Gorbačov. Ráj
přidat do osobního programuGorbačov. Ráj
čas: 20:00:00 - 21:45:00
detail filmuX
Houba mluví
přidat do osobního programuHouba mluví
čas: 22:30:00 - 00:00:00
detail filmuX
Válka a mír
přidat do osobního programuVálka a mír
čas: 10:00:00 - 12:09:00
detail filmuX
Betula Pendula + Poslení vůle
přidat do osobního programuBetula Pendula + Poslení vůle
čas: 13:30:00 - 15:09:00
Poslední vůle - detail filmu
Betula Pendula - detail filmuX
Povinné školení + Gig ekonomika na vzestupu
přidat do osobního programuPovinné školení + Gig ekonomika na vzestupu
čas: 17:00:00 - 18:39:00
Gig ekonomika na vzestupu - detail filmu
Povinné školení - detail filmuX
Horácké divadlo – Malá scéna
↑↓
Zákon lásky
přidat do osobního programuZákon lásky
čas: 16:00:00 - 17:30:00
detail filmuX
Jednotka intenzivního života
přidat do osobního programuJednotka intenzivního života
čas: 20:00:00 - 21:13:00
detail filmuX
Nedej se: Květinová globalizace + Sdílené slepice
přidat do osobního programuNedej se: Květinová globalizace + Sdílené slepice
čas: 10:00:00 - 10:51:00
Nedej se: Květinová globalizace - detail filmu
Nedej se: Sdílené slepice - detail filmuX
Boj o děti
přidat do osobního programuBoj o děti
čas: 14:00:00 - 14:26:00
detail filmuX
Novinářky: Stáří bez domova + Rodiče bez práv + Sen o ulitě
přidat do osobního programuNovinářky: Stáří bez domova + Rodiče bez práv + Sen o ulitě
čas: 18:00:00 - 18:53:00
Novinářky: Stáří bez domova - detail filmu
Novinářky: Rodiče bez práv - detail filmu
Novinářky: Sen o ulitě - detail filmuX
Rekonstrukce okupace
přidat do osobního programuRekonstrukce okupace
čas: 12:00:00 - 13:35:00
detail filmuX
VR Cinema
↑↓
VR Cinema - blok 1
přidat do osobního programuVR Cinema - blok 1
čas: 10:00:00 - 10:55:00
Schrödinger’s cat is lost in a VR box - detail filmu
REEDUCATED - detail filmuX
VR Cinema - blok 2
přidat do osobního programuVR Cinema - blok 2
čas: 17:00:00 - 17:55:00
1ST STEP - FROM EARTH TO THE MOON - detail filmu
Hominidae - detail filmuX
VR Cinema - blok 2
přidat do osobního programuVR Cinema - blok 2
čas: 11:00:00 - 11:55:00
1ST STEP - FROM EARTH TO THE MOON - detail filmu
Hominidae - detail filmuX
VR Cinema - blok 1
přidat do osobního programuVR Cinema - blok 1
čas: 16:00:00 - 16:55:00
Schrödinger’s cat is lost in a VR box - detail filmu
REEDUCATED - detail filmuX
VR Cinema - blok 3
přidat do osobního programuVR Cinema - blok 3
čas: 12:00:00 - 12:55:00
MEET MORTAZA VR - detail filmu
CONFI'DANSE - detail filmuX
VR Cinema - blok 3
přidat do osobního programuVR Cinema - blok 3
čas: 18:00:00 - 18:55:00
MEET MORTAZA VR - detail filmu
CONFI'DANSE - detail filmuX
VR Cinema - blok 4
přidat do osobního programuVR Cinema - blok 4
čas: 13:00:00 - 13:55:00
JIOU JIA (HOME) - detail filmu
Ferenj: A Graphic Memoir in Virtual Reality - detail filmuX
VR Cinema - blok 4
přidat do osobního programuVR Cinema - blok 4
čas: 19:00:00 - 19:55:00
JIOU JIA (HOME) - detail filmu
Ferenj: A Graphic Memoir in Virtual Reality - detail filmuX
Game Zone
↑↓
Game Zone
přidat do osobního programuGame Zone
čas: 10:00:00 - 21:00:00
Unseen Empire - detail filmu
Svoboda 1945: Liberation - detail filmu
Foldit - detail filmu
EyeWire - detail filmu
Stall Catchers - detail filmu
Wayfinder - detail filmu
Les - detail filmu
Phylo - detail filmuX
VR Zone
↑↓
VR Instalace
přidat do osobního programuVR Instalace
čas: 10:00:00 - 21:07:00
NIGHTSSS - detail filmu
The Book of Distance - detail filmu
ONCE UPON A SEA - detail filmu
Virtuální Cuddle Terapie - detail filmu
VR MIND EXPLORATION - detail filmuX
nahoru
Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt
Kudy z nudy