Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

23. Mezinárodní festival dokumentárních filmů

ji-hlava dok cdf

Festival Identity 2018

Festival Identity 2018

Účastníci Festival Identity 2018

Christine Dollhofer / Crossing Europe Film Festival Linz / Rakousko
Sebastian Hoglinger / Diagonale Festival of Austrian Film / Rakousko
Volia Chajkouskaya / Northern Lights Nordic Baltic Film Festival in Belarus / Bělorusko
Yana Noel / In the Palace International Short FF / Bulharsko
Zorko Sirotic / Diversions International Short Film Festival / Chorvatsko
Ondřej Kazík / AFO (Academia Film Olomouc) / Česká republika
Pierre-Alexis Chevit / Doc Corner, Marché du Film - Festival de Cannes / Francie
Patrizia Mancini / Sunny Side of the Doc / Francie
Artchil Khetagouri / CineDoc Tbilisi / Gruzie
Ileana Stanculescu / CineDoc Tbilisi / Gruzie
Mariam Chutkerashvili / CineDoc Tbilisi / Gruzie
Medea Sharikadze/ CineDoc Tbilisi / Gruzie
Florian Weghorn /Berlinale Talents / Německo
Oksana Sarkisova / Verzio FF / Hungary Manuel Contreras / Budapest IDF / Maďarsko
Alessandro Stellino / IsReal Festival de Cinema del Reale / Itálie
Fabrizio Grosoli / Trieste FF / Itálie
Nebojsa Jovanovik / International film festival Kinenova Skopje / Makedonie
Petrula Veljanovska / MakeDox / Makedonie
Dumitru Grosei / Alternative Cinema / Moldavsko
Anna Galatonova / Chesnok FF / Moldavsko
Vladimir Perovic / Film Festival Herceg Novi - Montenegro FF / Černá Hora
Barbara Orlicz-Szczypuła / Krakow FF / Polsko
Piotr Kardas / O!PLA FF, StopTrik FF / Polsko
Szymon Stemplewski / Short Waves Festival / Polsko
Olga Bobrowska / StopTrik International FF/ Polsko
Krzysztof Sienkiewicz / Zubroffka FF / Polsko
Jolanta Dygoś / Kino na Granici / Polsko
Andrei Rus /One World Romania / Rumunsko
Petra Dobruska / One World Romania at School / Rumunsko
Ioana Brailescu / One World Romania at School / Rumunsko
Oana Ghera / One World Romania at School / Rumunsko
Irina Shatalova / MIDFF DOKer / Rusko
Cem Oztufekci / Beldocs / Srbsko
Igor Stanojevic / Beldocs / Srbsko
Mladen Vusurovic / Beldocs / Srbsko
Marko Popović / Martovski Festival / Srbsko
Monika Lošťáková / FebioFest SVK / Slovensko
Ondrej Starinský / FebioFest SVK / Slovensko
Jakub Viktorín / Visegrad Film Forum / Slovensko
Peter Cerovšek / FeKK Ljubljana Short FF / Slovinsko
Simon Popek / Ljubljana FF / Slovinsko
Melissa Lindgren / Tempo FF / Švédsko
Madeline Robert / Visions du Reel / Švýcarsko
Yin-yu Huang / Cinema at Sea - Ishigaki Island International Film Festival / Tchaj-wan

 

HISTORIE

Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Evropská unie
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt
UPP
Current time