Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

25. Mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava

ji-hlavadok-revuecdfEmerging producersInspirační fórum

Aktuálně dostupné filmy

Až na výjimky je od okamžiku svého zveřejnění každý snímek dostupný k online přehrání pro přihlášené diváky po sedm dnů (do 23.00 posledního dne). Většina snímků má neomezený počet přehrání. U vybraných filmů je ale majiteli jejich práv omezen celkový počet zhlédnutí – tuto informaci uvidíte v kartě filmu také. V okamžiku, kdy se u takového filmu vyčerpá počet jeho zhlédnutí, jej již nepůjde přehrát (i před vypršením sedmidenního limitu). Filmy jsou dostupné pouze pro diváky přihlášené na území České republiky*

* seznam filmů, které budou dostupné pro online stream mimo území České republiky v rámci speciální edice DAFilms.com Ji.hlava IDFF: Special Online Edition, najdete ZDE.

Vítězné filmy (do 8. 11. 2020)

Viera Čákanyová / Bílá na bílé
Marie-Violaine Brincard, Olivier Dury / Nahnutý člověk
Ivars Zviedris / Lotyšští kojoti (limit 500 zhlédnutí)
Judith Zdesar / POSLEDNÍ OBRAZ 
Zaur Kourazov / Čas je 
Martin Páv / Vlci na hranicích 
Petr Záruba /  Jan Jedlička: Stopy krajiny
Tiago Siopa / Duchové: Dlouhá cesta domů
Judith Auffray / Dům
SJ. Ramir / Jsme bez
Péter Lichter / Barokní žena (č.7-11) 
Zbyněk Baladrán / Katastrofa
Tereza Chudáčková, Klára Ondračková / Krásně sviť a krásně hleď, z uší roste krasohled 
Ester Grohová / Zůstane to mezi náma, řekl 
Farah Hasanbegović / První narozeniny po apokalypse
Carmen Losmann / Oeconomia (limit 700 zhlédnutí)
Ai Weiwei / Vivos
Ai Weiwei / Coronation
* Jindřich Andrš / Nová šichta (pouze do 12.00 / 8. 11.)

Další festivalové filmy (již nedostupné)

Dayong Zhao / Jeden říká ne
Ruba Atiyeh / Vlastní domov
Andra Tarara / Naproti sobě
Elysa Wendi / Zůstaň, pokud můžeš / Jdi, když musíš
Sebastian Mez / Bílá pláž
Mike Hoolboom, Joséphine Berthou / PAMĚŤ doteku (VIETNAM)
Boris Miljkovićm / Návrat domů – Marina Abramović a její děti
Mads Ellesøe / Kampaň proti klimatu
Hubert Sauper / Epicentro
Jørgen Leth / Chodím
Filippo Ticozzi / Mizející
Daniel Kötter / Příkop Finfinnee
Gabriel Babsi / Otčiny
Bruno Pavić / Krajina Zero
Michał Edelman / Poslední rytíři pravice
Eliška Cílková / Pripyat Piano
Yoshiki Nishimura / Drahá Daisy,
Roger Horn / DOVOLENÁ U MOŘE NADVLÁDY
Tetsuya Maruyama / VÝZNAM MEZER
Seoungho Cho / stopovaná
Antonin De Bemels / HUMUS
Jacques Perconte / Před zhroucením Mont Blancu
Giedrė Žickytė / Skok
Maria Finitzo / Dilema touhy
Ehab Tarabieh / Země a chléb
Wojciech Has / Moje město
Andrzej Pawlowski / Tam a zde
Włodzimierz Borowik / Nultý paragraf
Kazimierz Karabasz / Muzikanti
Danuta Halladin / Moje ulice
Ryszard Waśko / Chodník
Zbigniew Rybczyński / Čtverec
Janusz Polom / Abeceda
Pawel Kwiek / Video C
Jacek Bławut / Kostka cukru
Jan Rousek / Epocha mezi srpnem a listopadem
Adam Oľha, Zuzana Kirchnerová Špidlová / Nemocnice v první linii
Tereza Nvotova / New York v čase korony
Adolf Zika / Jaro v nouzi
Marek Najbrt / Vodňanský & Skoumal – Všechno je proměnlivé
Vladimír Šimek / Anakonda – konec mýtu?
Jana Chytilová / Eva Jiřičná
Ivo Bystřičan / Kovy řeší dějiny
Tomáš Hlaváček / Cyklus Nedej se: Nová kolekce rychlého štěstí
Zuzana Zemanová / Zapomenutá Františka Plamínková
Olga Sommerová / Věřím, že více světla potřeba nebude
Martin Slunečko / Cyklus Nedej se: Kdo zaplatí účet?
Bibiana Beňová / Průvodce výtvarným územím - Kateřina Šedá
Bibiana Beňová / Průvodce výtvarným územím - Vendula Chalánková
Hugo Adolf Bernatzik, Bedřich Machulka / Gari-gari (Volání africké pustiny)
Miroslav Zikmund, Jiří Hanzelka, Jaroslav Novotný / Afrika I. Z Maroka na Kilimandžáro
Daphne Xu / Tisíciletá scéna
Kyungwon Song / Jesa
Julieta Juncadella / Proroctví
Otávio Almeida / Vlčí děti
Roberto Minervini / Odliv
Daniel Kötter / Příkop Finfinnee
Dorota Proba / Mezi námi
Jan Daňhel, Adam Oľha / Alchymická pec
Petra Nesvačilová / Český žurnál: Vojna Ztohoven
Ra'anan Alexandrowicz / Pozorovatelna
Andrey Gryazev / Stavební jáma
Rithy Panh / Ozáření
Seung-Jun Yi / Stín květu
IM Heung-soon / Factory Complex
Young-joo Byun / Šeptání
Labor News Production / Dělnické zprávy č. 1
William Greaves / Symbiopsychotaxiplasmóza, scéna 1
Peter Gessner, Rene Lichtman, Stewart Bird / Konečně nové zprávy
The Great British Urine Test

Liryc Dela Cruz / O koncích
Chloé Galibert-Laîné / Forenzničení
César Souto Vilanova, Fernando Gómez-Luna / Interregnum
Tomáš Rafa / Uprchlíci jsou tu vítaní
Ioana Grigore / Vytáhněte je na světlo
Lea Petříková / Podle čaroděje
Vladimír Turner / 14,4V17.11.
Kryštof Brůha / Resonare De INTER Solaris
Anežka Horová / Edible Water Bottles
Jitka Cejkova / Kapky
Aleš Zůbek / Phantom skies
Daniel Burda / Krátká improvizace na to, co Jacob Appelbaum nazval “selektorem”
Reiner Holzemer / Martin Margiela: Svými vlastními slovy
Pavel Borecký / Žít vodu
Eléonore Weber / Už nebude žádná noc
Wilhelm Pfeffer / Filmové studie netýkavky, vikve, tulipánu, citlivky a stužkovce
Emlen Etting / Báseň 8
Norman MacLaren / Sousedé
Pat O’Neill / Easyout
Karin Wiertz, Jacques Verbeek / Zahrada v mé hlavě
Karø Goldt / Lilie
Jan Jedlička / Le Cuoche
Jan Jedlička / Air
Jan Jedlička / 16 Scetches of Dialogues
Rodrigo Muñoz / Cena štěstí
Nora Štrbová / M E Z E R Y
Alexey Evstigneev / Zlaté knoflíky
Tanguy Djaka Yarissi / Wakis, lovec stromů
Roberto Minervini / Druhá strana
Ondřej Vavrečka / Osobní život díry
Vít Klusák, Filip Remunda / Jak Bůh hledal Karla
Zhou Bing / Hongkongské okamžiky
Atsushi Sakahara / Já a vůdce sekty – současná zpráva o banalitě zla
Catarina Vasconcelos / Metamorfóza ptáků
Pedro Costa / Vitalina Varela
Andrea Slováková / Pět set plošin
Kyung-man Kim / Vzhůru ke světovému řádu
Dong-won Kim / Olympiáda v Sanggyedong
Kelvin Kyung Kun Park / Sen o železe
Kim Ki-young / I Am a Truck
Important Towns in Korea
Živočišná výroba v Koreji

Nam June Paik / Global Groove
Ok-hee Han / 2minuty40sekund
Camille Billops / Suzanne Suzanne
Carolyn Johnson, Larry Bullard / Sen je to, z čeho se probudíte
Lisa Rovner / Sestry s tranzistory
The British Tribe Next Door Ep.1
First Contact - Season 2, Ep.01

Philip Rizk / Lekce mapování
Qutaiba Barhamji / Gevarova země
David Schwartz, Vlad Petri, Teona Galgotiu, Laura Pop, Andra Tarara, Alina Manolache, Alexandru Solomon / Cesta kolem domova za 60 dní
Tomáš Hlaváček / Jsme epicentry zemětřesení
Betty Blitz / Lesk
Ostin Fam / Bình
Patrick Bokanowski / Na cestě do Syrakus
Ampudia Violena / utopie 360°
Silvia Biagioni, Andrea Laudante / Bitevní pole
Eline Kersten / Solastalgie
Daniel Santiago Cortés / 84
Lucia Chicos / Naše každodenní práce
Pozdravy z Myanmaru
Emily Drummer / Vzdorující terén
Eleonore de Montesquiou / Experiment Katja
Maddi Barber / Rudá
Shin Thandar / Oddělené světy
Thibault Verneret, Assia Piqueras / Protože lidé zmizí
Laurence Topham / Strážce mého bratra
Volia Chajkouskaya / Společná řeč
Arturo Dueñas Herrero / DACHLA: FILM A ZAPOMENUTÍ
Assa Rytter / Manifest
Maxence Vassilyevitch / Půlnoční děti
Loïc Malo / Chybějící hvězda
Nikola Klinger / Paní Šťastná
Vladimír Turner / Guestlist
Daniela Repas / Psi domova
Justin Pemberton / Kapitál v 21. století
Alvaro Longoria / Útočiště
Ivana Pipal, Igor Bezinović / Mikrokazeta – nejmenší kazeta, jakou jsem kdy viděl
Andrzej Pawlowski / Kineformy
Mieczyslaw Waśkowski / Náměsíčníci
Jerzy Skolimovski / Erotično
Ryszard Waśko / Systém I-VI
Józef Robakowski / Můj film
Wojciech Bruszewski / Text Door
Wojciech Bruszewski / Input output
Zbigniew Rybczyński / Nová kniha
Pawel Kwiek / Video A
Józef Robakowski / Cvičení pro dvě ruce
Piotr Szulkin / Pracující ženy
Miloslav Šmídmajer / Dokument o Milanu Kunderovi
Pierre Borel, Léa Lanoë / Na druhé straně lžíce
Pauline Pénichout / Mat a kamarádky
Adèle Shaykhulova / Bez vás, beze mě
Tanguy Djaka Yarissi / Wakis, lovec stromů
Roberto Minervini / Co uděláš, až svět vzplane?
Jani Sever / Antigona - Jak se opovažujeme?
Ron Howard / Obnova ráje
Jonathan Perel / Firemní odpovědnost
Eliza Kubarska / Stěna stínů
Nam June Paik / Global Groove
Theresa Hak Kyung Cha / O mizení
Nam June Paik / Motýl
Nan Lee / Swing Diary
Seouongh Cho / robison nebo já (z Dálného východu)
Chang-jae Lim / Mimo mě
Yun-tae Kim / Mokrý sen
Tony Cokes / Oslava černé
Barbara McCullough / Fragmenty Barbary McCullough
Lawrence Andrews / Ego za ego
Marlon Riggs / Rozvázané jazyky
Serdar Kökçeoğlu / Mimaroglu: Robinson z ostrova Manhattanu
Too Shy to Date
Meat the Family

Edward Kihn / Vágní terén
Maéva Ranaivojaona, Georg Tiller / ZAHO ZAY
Tea Lukač / Sounáležitost
Judith Zdesar / POSLEDNÍ OBRAZ
Daniel Fill / Jochen
Karel Čtveráček / Pouť krkonošská
SJ. Ramir / Jsme bez
Colectivo Los ingrávidos / Tanec luny
Péter Lichter / Barokní žena (č.7-11)
Ji-Yoon Park / Tenkrát
Guli Silberstein / Ďábel měl jiné plány (2. akt)
Tereza Vejvodová / Vymezení
Marina Hendrychová / Fever Dream
Tomáš Svoboda / To jsem já
Tomas Rampula / Místo
Tereza Chudáčková, Klára Ondračková / Krásně sviť a krásně hleď, z uší roste krasohled
Martina Kostelanská / Muladhara
Ester Grohová / Zůstane to mezi náma, řekl
František Fekete / Autoportrét jako pochybnost
Ai Weiwei / Vivos
Carmen Losmann / Oeconomia
Frederick Wiseman / Radnice
Laila Pakalnina / První most
Georges Thibaud / Praga Caput Regni
Čeští návštěvníci v zahradách Alberta Kahna
Georges Thibaud / Všesokolský slet
Camille Sauvageot / Město Fes
Roger Dumas / Podoby města Kapúrthala
Stéphane Passet / Uličky čtvrti Čók
Stéphane Passet / Lámové v ulicích Urgy
Stéphane Passet / Kompilace záběrů kláštera na hoře Athos a uprchlických táborů v Soluni
Lucien Le Saint / Nevěstince v Bejrútu
Lucien Le Saint / Pohledy ze vzducholodě
Les Grands Boulevards 1
Les Grands Boulevards 2
Lucien Le Saint / Svátek svaté Kateřiny
Camille Sauvageot / Výhledy z ruského kola
Odjezd rekrutů třídy 18 z nádraží Montparnasse
Camille Sauvageot / Lidové restaurace Henri Roy
Muniční dělnice v Renaultových továrnách
Lucien Le Saint / Bitevní pole pohledem ze vzducholodi
J. C. Mol / Kvetoucí květiny a pohyby rostlin
Kurt Kren / 3/60 Stromy na podzim
Ed Emshwiller / Carol
Steina Vasulka / Vybrané střihy stromů
Taka hiko Iimura / MA: Časoprostor v zahradě Ryoan-Ji
Alice Růžičková / Biostruktury
Karine Bonneval / Dendromité
Lumír Hladík / Rituální vražda pitomého úsměvu
Lumír Hladík / Neznámý zůstal neznámý
Lumír Hladík / Můj osobní „nekonečný“ vektor
Lumír Hladík / Hranice; otázka bez odpovědi
Lumír Hladík / Zmenšil jsem průměr Země
Lumír Hladík / Už nikdy tenhle balvan
Lumír Hladík / Moře v zrcadle
Leila Basma / Projekt Adam Basma
Yu-Yuan Hung / Pangolin
Zora Čápová / Život na vodě
Sarah Lomenová / Reborn
Mikoláš Arsenjev / Holoseč!
Nora Štrbová / Vraťme se všichni zpátky na zem
Sarah Lomenová / Marsonautka
Nora Štrbová / O tom, jak se šaman Saša rozhodl vymítit démona z Putina
Allegra Stodolsky / Jiskra nad Vltavou
Jan Šolc / Lidská těla a jejich přátelé
Hmotná skutečnost
Allegra Stodolsky / Kostka
Luboš Hradec / TON - Postup práce
Kristina Kůlová / A to světlo mění tvar
Lucie Vostárková / Error
Anastassya Angelova / Jablko a strom
Ruggero Manucci / Každý prošívaný kousek
Yeon Park / Koupila jsem stroj času
Lala Aliyeva / Šeptají, ale někdy křičí
Pegah Moemen Attarem / Zpátky domů
Adèle Shaykhulova / Bez vás, beze mě
Jan Gogola ml. / Večný Jožo
Petr Kačírek, Martin Chlup / Miri fajta
Vincent Boy Kars / Drama dívky
Todd Chandler / Neprůstřelní
Cheol-min Im / PRIZMA
Lee Ji-sang / Deset obrazů hledajícího ducha #4: Shánění krávy - Dvě čínské kdoule
Seung-jun Lee / Planeta šneků
Youjin Moon / Ganymédés
Art Jones / Poznej svého nepřítele
Coco Fusco / Také známa jako Paní George Gilbert
Thomas Allen Harris / Vintage: Hodnotné rodiny
Maciej Kuciel / Amnézie
Lukáš Záhoř / Extrémní starosta
Jan Strejcovský / Neboli
Nagnath Kharat / Nagastyle
Tiago Siopa / Duchové: Dlouhá cesta domů
Zaur Kourazov / Čas je
Elisabeth Haviland James, Revere La Noue / Nadzemí
Alessandro Cattaneo / RES CREATA – Lidé a jiná zvířata
Mladen Kovačević / Veselé Vánoce, I-wu
Karel Vachek / Malíř Kamil Lhoták
Karel Vachek / Co dělat? (Cesta z Prahy do Českého Krumlova aneb Jak jsem sestavoval novou vládu)
Karel Vachek / Bohemia docta aneb Labyrint světa a lusthauz srdce (Božská komedie)
Karel Vachek / Spřízněni volbou
Karel Vachek / Kdo bude hlídat hlídače? Dalibor, aneb klíč k chaloupce strýčka Toma
Karel Vachek / Tmář a jeho rod aneb Slzavé údolí pyramid
Karel Vachek / Moravská Hellas
Karel Vachek / Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství
Karel Vachek, Ivan Koudelka / Stoletá voda
Karel Vachek / Armádní filmový měsíčník: Osvobození Ostravy
Karel Vachek / Záviš, kníže pornofolku pod vlivem Griffithovy Intolerance a Tatiho prázdnin pana Hulota aneb Vznik a zánik Československa (1918 – 1992)
Lenka Jirků / První poslední cesta
Věra Matějková / Konec dovolené
Ondřej Pilát / Johana
Tereza Štěpánová / Trasa
Šimon Gogola / Paměť ve vězení
Olga Srstková / Okno příležitostí
Kateřina Konrádová / Tátův fichtl
Iva Růžičková Chvojková / Portrét pozemšťana
Tereza Černá / 91 METRŮ
Markéta Janků / Ve jménu bezpečnosti
Ondřej Lidický / Pan Tumor - od jedné neúspěšné buňky až po veleúspěšný projekt napříč celým organismem
Barbora Venclová / Hommage
Jakub Volák / Co jsi říkal?
Radek Ševčík / Sekání historie
Jakub Prašivka / Stanové městečko
Abdel: Between the Enemies
Blackout

Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Creative Europe
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt